Ingridai – vos 25-eri. bet beveik toks pat buvo ir jos viršsvoris.

Ingridai – vos 25-eri. Beveik toks pat buvo ir jos viršsvoris, kai mudu suvedė likimas. Tačiau jauną moterį kamavo ne tik nereikalingi kilogramai, bet ir bėrimai bei labai apsunkęs kvėpavimas.

Jos visa šeima jau buvo įveikusi viršsvorio sukeltas problemas mano metodikos dėka, todėl Ingrida pas mane atėjo drąsiai. Tikėdama būsimu rezultatu ir žinodama, kad drauge jo tikrai pasieksime.

Dar šį vasarį Ingrida svėrė net 96 kilogramus, ją kankino nuolatinė sloga, o į veidrodį negalėjo pažvelgti dėl veidą sudarkiusių baisių spuogų. „Mane gydė hormoniniais purškalais ir įvairiais vaistais, bet vos negalavimus pavykdavo suvaldyti, jie kaip mat sugrįždavo visu pajėgumu“, – neslėpė tamsiaplaukė mergina, kurios akys meldė pagalbos.

Ingridai atlikome Maisto netoleravimo testą ir sudarėme individualią mitybos programą, kurios ji laikėsi pavyzdingai. Tad jau per pirmus du mėnesius be jokio vargo ištirpo 10 kilogramų. Visada savo pacientams kartoju, kad sveikai lieknėjama, kai per savaitę ištirpsta kilogramas, nes radikalus svorio metimas beveik visada iššaukia vadinamąjį Jo Jo efektą.

„Džiaugiausi ne tik gražėjančiu kūnu, bet ir po daugelio metų susigrąžinta galimybe vėl kvėpuoti per nosį – užuosti kvapus, kuriuos net buvau pamiršusi, o ką jau kalbėti apie dingusius bėrimus bei atsiradusią energiją“, – atviravo Ingrida.

Jos imunitetui tinkamas maistas susivirškindavo greit, netapdavo toksišku, tad neužnuodydavo organizmo – visa tai leido mums judėti užsibrėžto tikslo link. O tas tikslas buvo – sveikesnis, lengvesnis, gražesnis gyvenimas. Be vaistų ir gėdos jausmo.

„Tik tie žmonės, kurie kažko netenka, įvertina tai, ką turėjo. Kaip gerai, kad atėjau pas jus ir kaip gaila, kad to nepadariau anksčiau“, – džiugesio neslėpė Ingrida, kurią išlydėjau palengvėjusią gerais 20 kilogramų ir išskubėjusią pasitikti naujo gyvenimo.

Jei šiandien viršsvoris yra nepageidaujamas ir jūsų gyvenimo palydovas, tuomet tikrai esu pasiruošusi padėti. Bet tik tada, kai patys pasiryšite žengti permainų keliu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *