Goda įveikė žvynelinę

Godai— aštuoneri. Prieš pusantrų metų mergaitė susirgo žvyneline, tačiau šiandien luobelė, dengusi veidą, suplonėjusi ir blyški, oda nebepleiskanoja. Buvusias žymes ant rankos irgi įžvelgia tik mama. Daugelis, kas žinojo, kad Goda serga, dabar tik stebisi!

Goda įveikė žvynelinę
Kaip pasakoja Godos mama Rima, ant dukros kaktos atsirado nedidelė dėmelė, toks pat pažeidimas buvo matyti ir ant rankos. Ponia Rima, pati serganti žvyneline, patepė tas vietas savo tepalu. „Abi dėmelės pradingo, tačiau po metų vėl atsirado. Ir ne tik dėmelės: per mėnesį liga neapsakomai išplito: pažeista buvo keliai, kairė ranka, kakta. Aplink akis atsirado tokie židiniai, jog atrodė, kad akys nuolat traiškanoja. Jokie mano kremukai nebepadėjo. Liga išplito į galvos odą. ” Dermatologai iškart patvirtino, kad jos dukrytė serga žvyneline. Visi skirtieji preparatai pradėdavo tik iš pradžių, o paskui situacija vėl pablogėdavo.
Natūralios medicinos centre mergytei buvo atliktas maisto netoleravimo testas, žarnyno valymas, Vega testas, Detox procedūros. Ponios Rimos žodžiais, sudarytoji programa apvertė visą tradicinę šeimos mitybos sistemą. Pirmą mėnesį odos pažeidimų židiniai jungėsi, atrodė, kad liga plinta. O štai po trijų mėnesių pagerėjimas jau buvo matyti plika akimi — žvynelinė traukėsi! Žinoma, sudarytosios mitybos sistemos esminių principų Godai teks laikytis visą laiką, leidžiant tik retas išimtis.