Maisto Netoleravimo Testas PRIME TEST

Maisto netoleravimo testas PRIME TEST – tai kraujo tyrimas, padedantis nustatyti maisto produktų ir cheminių medžiagų poveikį tiriamojo organizmui. Valgant nesuderintą su imunine sistema maistą, įvyksta citotoksinės reakcijos, kurios pažeidžia ir sunaikina baltuosius kraujo kūnelius. Toks reakcijos tipas vadinamas vėlyvąja alergine reakcija. Ji labai skiriasi nuo ūmaus tipo alergijos. Ūmios alergijos maistui simptomai paprastai pasireiškia staigiai ir stipriai. Būna ir taip, kad keli skirtingi simptomai pasireiškia tuo pačiu metu.

maisto netoleravimo testas PRIME TEST

Siekiamas rezultatas – įvairių negalavimo priežąsčių pašalinimas, daugumos ligų simptomų sušvelninimas ir sveikatos būklės pagerinimas vartojant maisto produktus, parinktus pagal maisto netoleravimo testą PRIME TEST.

MAISTO NETOLERAVIMO TESTAS PRIME TEST – PATIKIMA IR PAPRASTA PROCEDŪRA KOVOJE SU LĖTINĖMIS LIGOMIS IR SENĖJIMU.

Ar žinote, kad nuo maisto netoleravimo kenčia apie 90% gyventojų?

Kaip Atliekamas Maisto Netoleravimo Testas PRIME TEST

  • Bendrosios praktikos slaugytoja iš venos paima 10 ml kraujo mėginį.
  • Maisto netoleravimo tyrimui PRIME TEST atlikti naudojama Prime Test plokštė su maisto produktų ir cheminių medžiagų koncentratais.
  • Prime test plokštės langeliai užpildomi kraujo plazma.
  • Įvykus reakcijai, atliekamas baltųjų kraujo ląstelių įvertinimas mikroskopu, nustatant reakcijos lygį.

Maisto netoleravimo tyrimo reakcijos lygiai

Teigiama ir neigiama kontrolė – tai savikontrolė laborantui, atliekant tyrimo maisto netoleravimo testo reakcijos lygių įvertinimą.

0 reakcijos lygis
maisto netoleravimo testas prime test 0 reakcijos lygis

Kraujo ląstelės nesuirusios, produktas toleruojamas.

1 reakcijos lygis
maisto netoleravimo testas prime test 1 reakcijos lygis

Tai reakcija tik su trombocitais.

2 reakcijos lygis
maisto netoleravimo testas prime test 2 reakcijos lygis

Suyra apie 25% limfocitų.

3 reakcijos lygis
maisto netoleravimo testas prime test 3 reakcijos lygis

Suyra apie 50% limfocitų.

4 reakcijos lygis
maisto netoleravimo testas prime test 4 reakcijos lygis

Suyra didžioji dalis limfocitų ir eritrocitų apie 60% .

Maisto netoleravimo testo PRIME TEST tyrimo rezultatai

Testuojamų produktų sąrašas padalinamas į dvi zonas: žaliąją ir raudoną.

Žalioji zona: šioje zonoje esantys maisto produktai ir cheminės medžiagos, kurioms nustatyta 0 arba 1 (žalias langelis) lygio reakcija. Produktai žalioje zonoje tinka Jūsų imuninei sistemai ir nepažeidžia kraujo ląstelių. Pirminis valgiaraštis sudaromas iš žalioje zonoje esančių maisto produktų.
Raudonoji zona: šioje zonoje esantys maisto produktai ir cheminės medžiagos, kurioms nustatyta 2, 3 arba 4 lygio reakcija. Tai produktai kurie netinka Jūsų imuninei sistemai, jie pažeidžia kraujo ląsteles ir yra kenksmingi organizmui. Raudonos zonos produktų reikės  kurį laiką vengti , tik po 2-3 mėnesių, palaipsniui jie bus grąžinami į Jūsų koreguojamą valgiaraštį.

Individualios mitybos programos sudarymas pagal maisto netoleravimo testą PRIME TEST

Pagal Maisto netoleravimo testo PRIME TEST tyrimo rezultatus pacientui sudaroma individuali mitybos programa. Mitybos programa sudaroma produktams rotacijos principu, pagal tam tikrus reikalavimus, kurie užtikrina Jūsų racione pakankamą maistinių medžiagų, vitaminų ir mikroelementų kiekį. Subalansuota mityba neleidžia alergiją keliančioms medžiagoms kauptis organizme. Mitybos programa kas mėnesį yra koreguojama. Į programą palaipsniui grąžinami produktai, kurie buvo netinkami (su reakcija). Visą mitybos programos laikymosi laikotarpį Jūs būsite gydytojo specialisto priežiūroje.

Įvertinti tyrimo rezultatus ir sudaryti mitybos programą gali tik specialiai apmokytas darbui su PRIME TEST metodika gydytojas specialistas!

Kodėl negalima savarankiškai interpretuoti tyrimo rezultatų?

Savarankiškas tyrimų aiškinimas ir dietos sudarymas sudaro riziką rimtų mitybos sutrikimų atsiradimui. Tai gali sukelti stiprų alerginį uždegiminį procesą Jūsų organizme.

Įsigykite maisto netoleravimo testą PRIME TEST internetu • pasirinkite norimą ištirti produktų kiekį