Dovana – sparčiai sveikstančios dukters šypsena

Nuo gimimo kentėjusi stiprius viso kūno bėrimus — nesibaigiančią alergiją maisto produktams, penkiametė Greta Čertovičiūtė lengviau atsikvėpė jau po mėnesio gydymo Žvėryno natūralios medicinos centre.

Nors Greta turi laikytis griežtų medikų nurodymų, jai ir jos tėvams tai atrodo smulkmena, prisiminus išgyventas kančias, kai blaškėsi ieškodami pagalbos.

Penkiametės Gretos kūnas buvo virtęs didele negyjančia žaizda. Mergaitė iki kraujo nusidraskydavo perštinčias ir niežtinčias opas. Pradėjo kankinti nuolatinė sloga. Ji negalėjo lankyti vaikų darželio.

“Nors dukrą apžiūrėjo begalės gydytojų, ji nuolat gėrė priešalerginius vaistus, naudojo hormoninius tepalus, griežtai laikėsi nustatytų dietų, niekas nepadėjo — medikai nesugebėjo išsiaiškinti ligos priežasties”, – kalbėjo Gretos motina Rita Čertovičienė.

Medicina nusivylusi moteris kartą net kreipėsi pagalbos į užkalbėtoją, tačiau ir šios patarimai buvo be rezultatų. Mergaitė tik silpo. Atrodė, kad vienintelis mažosios Gretos išsigelbėjimas — saulė. Vasarą pajūryje jos odos žaizdos užsitraukdavo, tačiau oda neįdegdavo. Likdavo nusėta baltomis dėmėmis. Po kurio laiko Gretą vėl smarkai išberdavo.

Žvėryno natūralios medicinos centre Gretą ištyrus Vega testu paaiškėjo, jog jos organizme gyveno dviejų rūšių parazitai, gerklėje buvo rasta chlamidijų. Jų atsikratyti padėjo procedūra Baro kameroje.

Mažajai pacientei tai pat buvo atliktas maisto nesuderinamumo, vaistų netoleravimo testas, išvalytas žarnynas, skirtas gydymas homeopatiniais vaistai, jautrią sudirgusią odą greitai nuramino žoliniai kremai. Atsikračius parazitų ir toksinų, sustiprėjo mergaitės imunitetas, todėl organizmas pradėjo pats sparčiai taisytis.

“Verkiau, sužinojusi, jog dukrai daug ko nebegalima valgyti — tačiau išvydusi, jog ji kasdien jaučiasi vis geriau, nenuleidau rankų”, – sunkiausias akimirkas prisiminė R.Čertovičienė.

Gydytojai mergaitei uždraudė ne tik skanauti saldumynus ir ledus, bet ir valgyti įprastus kasdien vartotus maisto produktus. Todėl R.Čertovičienė norėdama nudžiuginti kantriai gydytojų nurodymų besilaikančią dukterį, jai pati pagamina ledų – užšaldo ananasų sulčių, o kai ši užsimano saldainių — tiesia obuolį ar kivi vaisių.

“Net į svečius keliaujame susiruošę savo maisto krepšelį Gretai. Jau susitarėme ir nebe užsukame į saldainių skyrių parduotuvėje”,- pasakojo R.Čertovičienė, prisipažinusi, jog dukters liga pakeitė ir visos šeimos dienos režimą.

Moteris sakė negailinti nė minutės sugaišto laiko specialių maisto produktų paieškoms ar maisto gaminimui — rūpestį atperka sparčiai sveikstančios dukters šypsena.