Receptas nuo žvynelinės ir antsvorio

Gintautas Žvirblis, 39 metų krautuvų mašinistas iš Pakruojo rajono, žvyneline susirgo būdamas aštuoniolikos. Pradžioje pasirodė vienas kitas išbėrimas, kasmet jų daugėjo, židiniai plito. Daugiausia jų buvo ant kojų (ypač pažeistos blauzdos), pavienių buvo galima rasti pilvo ir galvos srityje.

Receptas nuo žvynelinės ir antsvorio
Gydytojai skyrė medikamentus, guldė į ligoninę. „Gydymas padėdavo laikinai. Kol vaistai nauji, — savaitę kitą poveikis būdavo, paskui liga vėl imdavo savo, — prisimena Gintautas. — Atrodė, kad specialistai patys eksperimentuoja: o gal kas nors padės efektyviau?!“. Kaip pasakoja vyras, žvynelinė buvo anaiptol ne vien estetinė problema: išsausėjusi oda niežėdavo, skilinėjo, byrėjo, keldavo skausmą.
Vizitas į Natūralios medicinos centrą buvo paskutinė viltis: kaip sako pats Gintautas, jis, kaip tas skęstantis, griebėsi ir už šiaudo. Praėjusių metų gruodžio 29—ąją Gintautas Žvirblis peržengė centro slenkstį, jam buvo atliktas maisto netoleravimo testas, paskirtos reikiamos procedūros (žarnyno valymas, Vega testas).
Kaip pasakoja vyras, valgiaraštis, sudarytas pagal maisto netoleravimo testo rezultatus, radikaliai pakeitė jo mitybą. Kai pamačiau meniu, atrodė tikra tragedija. Negaliu sakyti, kad krausčiausi iš proto dėl maisto, bet buvau įpratęs valgyti ką noriu. Teko pratintis prie to, kas galima“.
Pirmą efektą Gintautas pamatė antrą trečią dietos savaitę ir po žarnyno valymo: pažeistos vietos ėmė blykšti ir nykti. Tiesa, iš pradžių dar teko iškentėti ligos paūmėjimą… Tačiau per gana neilgą laiką židiniai išnyko, dar liko tik žymės, kur jie buvę. Ką jau kalbėti apie tai, kad pradėjęs maitintis pagal centre sudarytąją programą Gintautas numetė 12 kg svorio. Kaip pats sako: „Dar ne manekenas, bet visos kelnės krenta. Manau, kad žvynelinė nebe sugrįš. O jei sugrįš, dabar aš žinau receptą, ką daryti, tikriau, ko nedaryti, kad liga atsitrauktų“.