Gintaro terapija
Gintaras yra ne tik papuošalas, bet ir vaistas nuo kai kurių ligų. Bioenergetiniu požiūriu, gintaras energija ne spinduliuoja, o sugeria neigiamą energiją, taip padėdamas fiziniam kūnui atsikratyti ligos.
Gintaro terapijos poveikis ir rekomendacijos
Jau keletą dešimtmečių atliekami gintaro gydomųjų savybių tyrinėjimai. Paaiškėjo, kad gintaro rūgštis, kurios skaidriame gintare yra nuo 3 iki 8 procentų, iš tiesų yra stiprus biologinis stimuliatorius, kuris labai teigiamai veikia žmogaus organizmą ir stiprina jo gyvybines bei gynybines jėgas. Nustatyta, jog gintaras ir iš jo pagaminti preparatai efektyviai malšina galvos skausmą, sušvelnina neigiamą atmosferos slėgio “šokinėjimo” bei magnetinių audrų poveikį, teigiamai veikia blužnies funkcijas, gerina širdies veiklą.
Gintaro terapija rekomenduojama bendrai organizmo būklei stiprinti, esant organizmo nusilpimui, lėtinio nuovargio sindromui, nerimui, depresijai, nusilpus imunitetui. Padeda gydyti endokrinines ligas, mazginę strumą, diabetą, širdies ir kraujagyslių ligas, astmą, bronchitą, LOR, ginekologines, sąnarių ir odos ligas: spuogus, dermatitą, pigmentines dėmes, randus, žvynelinę.
Gintaro terapija netaikoma esant epilepsijai, individualiam gintaro aliejaus ir gintaro rūgšties netoleravimui.
Žvėryno natūralios medicinos centre gintaro terapija siūloma kartu su kitomis sveikatinimo procedūromis. Specialiai įrengtame gintaro kambaryje yra didžiulė neigiamų jonų ir gintaro rūgšties garų koncentracija, kuri veikia teigiamai organizmą. Procedūra susideda iš kelių etapų:
- Supažindinimas su gintaro terapijos tikslais ir eiga, procedūrų plano sudarymas;
- Gydomosios kvėpavimo mankštos pratimai;
- Masažas su gintaro aliejumi;
- Vaikščiojimas gintaro takeliu;
- Muzikos-terapija, arbatos gėrimas;
Vienos procedūros trukmė – 45min. Rekomenduojama atlikti nuo 5 iki 8 seansų.