Angliarūgštės vonia REABOX

Aparato REABOX išradėjams sprendimą pasufleravo sanatorijos ir kurortai, įsteigti tose vietovėse, kur iš žemių skverbiasi angliarūgštės garai. Buvo pastebėta, kad angliarūgštės poveikis organizmui per odą yra labai veiksminga gydomoji priemonė. Šie garai itin palankiai veikia ligonių, sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis, savijautą.

Sausos angliarūgštės vonios REABOX procedūros tikslas

REABOX pagrindas – angliarūgštės poveikis organizmui per odą. Specialioje kameroje pacientą veikia anglies dioksido garai. Per odą į organizmą patekusi angliarūgštė rezorbuojasi tiesiai į kraują, stiprindama kraujagyslių sieneles. Šios tampa tampresnės, tvirtesnės. Sumažėja cholesterolio kiekis, kraujas tampa ne toks klampus.

REABOX gydomasis poveikis yra labiau svarbus tuo, kad stimuliuojamos svarbiausios žmogaus organizmo deguonies transporto sistemos grandys, ir toks stimuliavimas padeda pašalinti hipoksemiją: pagerinama centrinė, regioninė ir periferinė hemodinamika, kardiorespiratorinės sistemos funkcija, suaktyvinama kraujo deguonies transporto funkcija, pagerinama mikrocirkuliacija ir tuo pačiu vegetatyvinis reguliavimas pertvarkomas mažinti simpatinį poveikį, taip užtikrinant deguonies poreikio mažinimą.

Sausos angliarūgštės vonios REABOX rekomenduotinos

Sausos angliarūgštės vonios REABOX rekomenduotinos žmonėms, turintiems kraujagyslių patologiją, infarkto ir insulto profilaktikai, kenčiantiems nuo venų išsiplėtimo, trofinių opų, sveikstantiems po širdies šuntavimo operacijų.

Sausos angliarūgštės vonios REABOX procedūros kontraindikacijos: ūminiai uždegiminiai ir infekciniai procesai, aktyvioji tuberkuliozės fazė, ūminiai smegenų, koronarinės ir periferinės kraujo apytakos sutrikimai, nėštumas, ūminis ir chroniškas inkstų nepakankamumas.

Vienos procedūros trukmė – 30 min. Rekomenduojama atlikti nuo 6 iki 10 seansų.

Angliarūgštės vonia REABOX

Įsigykite sausos angliarūgštės vonios REABOX procedūrą internetu