Žarnyno valymas – Hidrokolonoterapija

Pasaulio statistiniai duomenys patvirtina medicinos specialistų nuomonę, kad daugelio ligų pradžia yra susijusi su žarnyno patologija, o pastarojo valymas – tai priemonė prailginti savo gyvenimą ir padaryti jį sveikesnį. Užterštas šlakais, silpnas ir nejudrus žarnynas – daugybės ligų priežastis: nugaros skausmai ir artritas, vidurių užkietėjimas ir nutukimas, galvos skausmas ir alergijos, astma ir hipertenzija.

Žarnyno valymas

Kaip atliekamas žarnyno valymas

Hidrokolonoterapijos (žarnyno valymo) tikslas – toksinų, parazitų, šlakų iš žarnyno pašalinimas. Siekiamas procedūrų rezultatas – žarnyno veiklos pagerėjimas.

Žarnyno sienelės, apaugusios išmatų mase, nebeatlieka vienos savo pagrindinių funkcijų – rezorbcijos (įsiurbimo), o tai reiškia virškinimo sutrikimą. Žarnyne yra didžiulis kiekis biologiškai aktyvių taškų ir refleksogeninių zonų, kurie skatina medžiagų apykaitos procesus, bet ir jie nebeveikia dėl aukščiau minėtos priežasties. Jeigu sveiko žarnyno mikroflora sintezuoja skirtingas naudingas medžiagas (fermentus, vitaminus), tai šlakais užterštame žarnyne, gerybinės bakterijos tampa neveiksmingos, atsiranda bakterijų peraugimo sindromas (disbakteriozė), dėl kurio kenčia kas antras iš mūsų. Žarnyne kaupiasi toksinai, kurie patekę į kraują, sukelia intoksikaciją.

Hidrokolonoterapija, arba žarnyno valymo procedūra nesudėtinga, bet labai veiksminga: specialiu JAV gamybos aparatu į storąją žarną mažu slėgiu pilamas mechaniškai ir biologiškai išvalytas vanduo. Naudojami vienkartiniai antgaliai saugo nuo infekcijų. Žarnyno valymo procedūros metu yra taikomas švelnus pilvo masažas arba indukcinė terapija (antispazminė programa), kuri atpalaiduoja žarnyną ir išsklaido susikaupusias dujas. Su vandeniu pasišalina išmatos, gleivės, nesuvirškintas maistas, išmatų akmenys – koprolitai, po gydymo kurso gerėja maistinių medžiagų įsisavinimas, normalizuojasi medžiagų apykaita, sumažėja apetitas. Sistemingas storojo žarnyno vandens pripildymas ir išleidimas gerina peristaltiką, stiprina žarnyno raumenų tonusą.

Po procedūros pacientas iš karto grįžta prie įprastinio gyvenimo. Vienos procedūros trukmė 45 min. Rekomenduojamają kartoti kas antrą – trečią dieną. Siekiant gero rezultato reikia atlikti 4-6 procedūras.

Hidrokolonterapija (žarnyno valymas) rekomenduojama esant vidurių užkietėjimui, viduriavimui, nejudriam žarnynui. Procedūra taip pat rekomenduojama žarnyno ir viso organizmo detoksikacijai, žarnyno veiklos stimuliavimui, paciento paruošimui diagnostiniams tyrimams, parazitų pašalinimui iš žarnyno.

Hidrokolonoterapija (žarnyno valymas) negali būti atliekama, esant onkologiniams žarnyno susirgimams, žarnų divertikulitui, divertikuliozei, fistulėms, opiniam kolitui, Krono ligai, pilvo organų išvaržoms, kraujavimui iš virškinamojo trakto ir perforacijoms, kepenų cirozei , nekontroliuojamai hipertenzijai ir širdies nepakankamumui, aneurizmai, trumpesniam nei 6 mėn. laikotarpiui po pilvo organų operacijų, inkstų nepakankamumui, ūmioms traumoms, nėštumui.

Pagrindiniai rodikliai, kurie perspėja, kad storasis žarnynas yra užterštas:

  • bėrimai, pūlinukai, odos išsausėjimas,
  • blogas burnos ir prakaito kvapas,
  • silpnumas, galvos skausmai, atminties pablogėjimas,
  • antsvoris,
  • alerginės reakcijos,
  • pilvo skausmas ir pūtimas, vidurių užkietėjimas,
  • prostatos uždegimai.

Įsigykite žarnyno valymą (hidrokolonoterapija) internetu