44-erių Kristinos istorija. Kelias iš skausmo sveikatos link.

Kas savaitę ilgai mąstau, kuria pagijimo istorija su jumis dar pasidalinti. Dėl to, kad jos visos unikalios, svarbios man ir žmonėms, į mano rankas patikėjusiems savo brangiausią turtą – sveikatą.

Po kiekvienos istorijos sulaukiu daugybės jūsų klausimų, palaikymo ir padėkos žodžių, kurie mane dar labiau įkvepia dalintis ilgamete patirtimi, galinčia būti naudinga jums ieškojimų kelyje į naują gyvenimą.

Tad šįsyk papasakosiu jums 44-erių Kristinos istoriją.

Žavią tamsiaplaukė moterį pas mane atvedė didžiulio streso iššaukta liga. Prieš porą metų moteriai sutriko mėnesinės, kiaušidėse medikai aptiko cistą, pašlijo emocinė būsena.

Kristina kreipėsi į specialistus, atliko visus reikiamus tyrimus, pravėrė psichologo kabineto duris. Tačiau situacija negerėjo – kraujavimas kankino kas savaitę. Moters organizmas nebetoleravo kontraceptikų, ji tiesiog tino akyse. Tai ir buvo galutinis taškas, po keturiolikos metų Kristiną vėl atvedęs pas mane. Anuomet jai padėjau įveikti skrandžio problemas, tad dabar ji prašė padėti įveikti ir užklupusią moteriškų negalavimų puokštę.

„Tino visas kūnas – rankos, kojos, pėdos. Sunkiai galėjau paeiti, kamavo didžiuliai skausmai, o medikai jau planavo operaciją“, – savo istoriją pasakojo Kristina.

Ji pati sunkiai galėjo patikėti tuo, ką atlikus Maisto netoleravimo testą ir išvalius žarnyną, pavyko pasiekti vos per porą savaičių. „Nuėjau pas ginekologę, o ji apžiūrėjo mane ir po ultragarso tyrimo pasakė, kad dvejus metus buvusios keturių centimetrų dydžio cistos tiesiog nebeliko“, – džiaugsmo neslėpė moteris.

Kristina pavyzdingai laikėsi jai sudaryto mitybos plano. Patinimai atsileido, o savijauta gerėjo su kiekviena diena.

Šiandien Kristina ne tik vėl sportuoja, kasdien įveikia septynis kilometrus ir be jokio vargo užlipa į devintą aukštą, bet ir jaučiasi gerokai lengvesnė ir be jokios abejonės – gerokai laimingesnė.

Atminkite, kad endokrininė sistema labai priklausoma nuo virškinamojo trakto savijautos, todėl ji sutvarkoma irgi per mitybą. O šį postą norėčiau užbaigti pačios Kristinos žodžiais: „Nereikėtų melstis vaistams, nederėtų iškart jų griebtis, kai visi atsakymai iš tiesų slypi maiste ir žinojime, kurie produktai tinka tavo organizmui, o kurie jį nuodija ir pasmerkia ligoms.“

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *