9-metės Izabelės kelias sveikos odos link

Esu tikra, kad matant šias nuotraukas jums darosi nejauku dėl kelių dalykų: ir dėl jose įamžintų odą nusėjusių baisių bėrimų, ir dėl to, kad suprantate, jog fotografijos net ne suaugusio žmogaus, o – vaiko.
Iš tiesų, tai jose sutalpinta visa devynmetės Izabelės ligos ir pasveikimo istorija.
Trijų vaikų mama Asta savo vyresnėlę pas mane atvedė šių metų birželį. Kelią ji puikiai žinojo, nes pati prieš du dešimtmečius buvo mano pacientė.
Izabelei tebuvo metukai, kai ties rankų ir kojų linkiais atsirado siaubingi bėrimai, kaip vėliau paaiškėjo – pirmieji atopinio dermatito požymiai. Liaudyje dažnai egzema vadinama klastinga uždegiminė odos liga mažylės nepagailėjo ir išplito greit, paskui save atsivesdama ir chronišką slogą.
Medikai Izabelei gydyti išrašė stiprių hormoninių vaistų, kurie tapo nuolatiniais jos gyvenimo palydovais. Palydovais, kurie sparčiai plonino jaunos mergaitės odą. Nors vaistų dėka liga vasaromis šiek tiek atsitraukdavo, tačiau atėjus rudeniui ji sugrįždavo su dar stipresne jėga. „Per karantiną bėrimai buvo tokie niežtintys, kad Izabelė nusidraskė rankas taip, jog iš žaizdų tekėjo limfa. Buvo skaudu žiūrėti, kaip kankinasi dukra. Ir dar skaudžiau dėl to, kad nebežinojau, kaip jai galiu padėti“, – savo širdį išliejo mama Asta.
Tada ji prisiminė mudviejų pažintį. Dabar ir pati nebegali pasakyti, kodėl tiek ilgai delsė ir Izabelės pas mane neatvedė anksčiau. Tačiau tą saulėtą birželį mano klinikos duris pravėrė vildamasi, kad sugebėsiu padėti jos dukrai taip, kaip kadaise padėjau jai.
Izabelę nuo jos bendraamžių visą laiką skyrė tik viena, bet labai nemaloni detalė – jos liga. Nors mergaitė jautraus charakterio, bet tvirtos valios, – tai įžvelgiau jau per pirmą mūsų susitikimą. Net pasakiau, kad vieną dieną ji būtinai taps aktore. Tada Izabelė tik nedrąsiai, bet plačiai nusišypsojo.
Devynmetės laukė nelengvi porą mėnesių po to, kai atlikome jai Maisto netoleravimo testą – paėmę keliasdešimt mililitrų kraujo laboratorijoje nustatėme, kokiems maisto produktams alergiškas jos organizmas. Tai yra išsiaiškinome, kas žudo jos imuninę sistemą. Po to mamai su dukra į rankas įteikėme specialų mitybos planą, o ji man davė pažadą pavyzdingai jo laikytis.
Atsispirti ledams bei saldainiams gal ir nebuvo labai lengva, bet mažos mergaitės valia atsilaikė prieš visas pagundas. Ir jau po mėnesio ėmė matytis pirmieji rezultatai – akivaizdžiai mažėjo bėrimai bei išsausėjimai, silpnėjo niežulys.
Valytis Izabelės organizmui padėjo ir homeopatiniai preparatai, kuriuos parinkome per Vegetatyvinį biorezonansinį testą. Greitesnį sveikimą paskatino ir deguonies terapija baro kameroje.
Šiandien devynmetės organizmas – visiškai švarus, ji emociškai sutvirtėjusi, o šypsena mergaitės šypsena tiesiog paperka. izabelė sako, kad net chore dabar dainuojasi kitaip.
Ši istorija dar sykį primena, kad lėtinės ligos tėra mūsų organizmo sutrikimai, iššaukti netinkamos mitybos. Ją subalansavus – suvaldomos net pačios sudėtingiausios ligos.
Tad būkime sveiki ir saugokime tai, ką turime brangiausio – sveikatą!
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *