Skamba mistiškai, veikia magiškai. Arba kodėl svarbu tirti bei suprasti savo emocijas?

Pasak seno šmaikštaus posakio, visos ligos atsiranda nuo nervų, o tik viena – nuo meilės. Nors mano ilgametė praktika su tūkstančiais pacientų rodo, jog ligas dažniausiai iššaukia netinkama mityba, vis dėlto, sveika siela – irgi labai svarbus faktorius norint turėti sveiką kūną. Todėl šiandien jums papasakosiu apie harmoningų emocijų svarbą.

Džiugu, jog šiandien vis daugiau gydytojų žmogaus organizmą traktuoja kaip visumą, dažniau išgirstami vibracinės, informacinės medicinos pavadinimai. Mūsų kūnas – tai sudėtinga kraujo, limfos, skirtingų organų bei minčių visuma. Kiekviena iš šių visumos dalių skleidžia savo vibracijas. Kaip jau ne kartą esu pasakojusi, mūsų kūno vibracijas veikia maistas. Dėl to pacientams dažnai atliekame išsamų maisto netoleravimo testą PRIME TEST, pagal kurį sureguliavus mitybą, nebeatsiranda toksinų, tad išvengiama neigiamų vibracijų, kurias iš virškinamo trakto kraujas išnešioja po visą sistemą. Tačiau neretai pasitaiko atvejų, kai vien tiktai to nepakanka. Kitokias, visą organizmo struktūrą veikiančias vibracijas gauname iš savo minčių. Be abejo, jei mus lydi tokios emocijos kaip baimė, nerimas, pyktis, vienišumas, kaltė, jos sukels neigiamas vibracijas, kurios mūsų struktūroje persiduos tarsi per spausdintuvą. Vienos mintys žaloja inkstus, kitos kepenis, trečios – skrandį. Ir jei nieko nekeisime, rizikuojame iššaukti rimtus, netgi onkologinius susirgimus. 

Tam užkirsti kelią galime atlikdami vegetatyvinį biorezonansinį testą, kuris be jokios intervencijos parodo ne tik, ar organizmas neužterštas pirmuonimis, parazitais, grybeliais, ar netrūksta vitaminų, mikroelementų, kaip funkcionuoja imuninė, endokrininė sistema, bet ir kokios emocijos pacientą apkrauna bei žaloja. Jau keletą dešimtmečių tam naudojama išskirtinai jautri aparatūra. Ji fiksuoja – tarsi diktofonas užrašo – pacientų minčių skleidžiamų vibracijų dažnius bei suteikia galimybę pagaminti patologinius virpesius gydantį preparatą. Pastarąjį sukuriame elektroninę reikalingo preparato kopiją įrašę į neutralius informacijos nešėjus, dažniausiai iš saldiklio pagamintus žirnelius. Šie, būtent konkrečiam pacientui pagaminti preparatai ir veikia neigiamas emocijas. Toks gydymas leidžia lengvai psichologiškai adaptuotis prie esamos situacijos nuo jos neatsiribojant – keičiant savo požiūrį, reakciją, o ne aplinkybes. Gal kam nors ir skamba mistiškai, o man tai – kasdienybė, pačios asmeniškai išbandytas problemų sprendimas.

Jei jums vis dar sunku patikėti, kad mintys gali veikti materiją, patarčiau pasidomėti Masaru Emoto atlikta studija. Šis japonų mokslininkas procesą atvaizdavo tiesiog genialiai: paėmęs vieną dozę vandens jai skaitė eiles, meldėsi, o ant antros piktai plūdosi. Užšaldžius vandenį, o vėliau į ledo luitus pažvelgus per mikroskopą, tapo akivaizdu – vanduo, kuriam spinduliuotos pozityvios emocijos, užšalo į gražiausią snaigę, o gavusiojo neigiamos energijos vibracijų visa struktūra buvo suardyta. Mano patirtys taip pat absoliučiai patvirtina šio tyrimo rezultatus.

Per ilgus savo darbo metus tapau liudininke ne vienos istorijos, kai ištirtos ir pakoreguotos pacientų emocijos išsprendė esmines gyvenimo problemas. Štai, pavyzdžiui, atkeliauja į kliniką vaikelio susilaukti negalinti pora, jau pavargusi minti alopatinės medicinos gydytojų slenksčius ir girdėti, jog su jų abiejų reprodukcine sveikata nėra absoliučiai jokių problemų. Atlikdama VEGA testą mūsų daktarė pamatė, kad moteriai ramybės neduoda blogo jai linkinti buvusi jos vyro žmona. Ir ką jūs galvojate? Pagaminome preparatą, padedantį lengviau prie situacijos adaptuotis, nebesijaudinti, o tuomet ir psichoemociniame lygmenyje, ne tiktai fiziniame, atsidarė vartai šiai problemai spręsti – moteris netrukus pastojo. Kitas atvejis, kuomet moteris beprotiškai norėjo susilaukti vaikelio, bet pati net nesuprato, nepripažino sau, kad labai bijo nėštumo. Testo metu nustatėme, jog būtent ši baimė galimai blokuoja naujos gyvybės atėjimą. Padarėme preparatą, kuris tą baimę nuėmė, ir pacientei sklandžiai pavyko pastoti.

Vegetatyvinis biorezonansinis testas labai padėjo ir man pačiai. Mano jau suaugusi dukra gyvena užsienyje ir ilgą laiką aš labai pergyvenau, kad ji nuo manęs atitolo – rečiau skambina, mažiau sako, kad myli. Man to labai trūko. Mano egoizmas kuždėjo man, kad dukra bloga, šalta, pykau ant jos. Nesusimąstydavau, jog ji augina tris vaikus, eina vadovaujančias pareigas, susiduria su stresinėmis situacijomis ir tam tikras šaltumas yra jos būdas išgyventi. Mano sielos skausmas būdavo toks stiprus, kad verkdavau kaip maža mergaitė. Pasidariau VEGA testą, o jis atskleidė, kad pykstu visai ne ant savo dukros, bet jos a. a. tėčio (savo pirmojo vyro) dalelės joje. Pagaminome preparatą, kuris padėjo man adaptuotis prie situacijos, pasikeitė mano mąstymas. Nusiraminau ir nusiteikiau: „Kada dukra turės laiko, tada ir paskambins”. Įsivaizduokite, jau kitą dieną sulaukiau šilto jos skambučio! Preparatas ištrynė mano vaikystės baimę, kad manęs nemyli, kad artimo žmogaus širdyje mano vietą užims kažkas kitas ir padėjo man tapti brandžia, mylinčia mama savo dukrai.

Tokių istorijų galėčiau papasakoti gausybę, ir jos visos įrodo, kad mus supa visuotinis informacinis laukas, o mintimis galime save ir prikelti, ir sunaikinti. Tad šiais neužtikrintumo kupinais laikais linkiu visiems geriau pažinti save ir savo jausmus. O mūsų klinikos specialistai visuomet pasirengę jums padėti tai padaryti. Nes, patikėkite, teisingai sudėliojus savo mintis, vyksta tikrų tikriausia magija!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *