Procedūros

Žarnyno valymas Hidrokolonoterapija

Žarnyno valymas

Pasaulio statistiniai duomenys patvirtina medicinos specialistų nuomonę, kad daugelio ligų pradžia yra susijusi su žarnyno patologija, o pastarojo valymas – tai priemonė prailginti savo gyvenimą ir padaryti jį sveikesnį.

Ozono terapija

Ozono terapija

Ozono terapija – pažangiausia , efektyviausia ir natūraliausia organizmą atnaujinanti ir senėjimo procesus stabdanti procedūra. Ozono terapija gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą , normalizuoja metabolizmą , imunitetą , naikina virusus, bakterijas.

Deguonies terapija Baro kameroje

Deguonies terapija

Gydymas deguonimi padeda apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio ir yra ypač naudingas esant organizmo intoksikacijai, antsvoriui, miego sutrikimams, galvos skausmams, pervargimui, aukštam kraujospūdžiui, sergant odos ligomis, alergija.

Kineziterapija

Kineziterapija

Kineziterapija – gydymas judesiu. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų , raumenų , širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapija – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių.

Anticeliulitinė aparatinė terapija ALICE MAJOR

ALICE MAJOR – tai unikalus aparatas, skirtas deginti riebalus, šalinti celiulitą bei tonizuoti raumenis. Dvejopas poveikis: infraraudonaisiais spinduliais kūnas šildomas bei „tirpinami“ riebalai, užklijuotais 16 elektrodais leidžiama Kotzo srove stimuliuojami raumenys.

Tulžies pūslės ir latakų detoksikacija

Tulžies detoksikacija

Viena iš svarbiausių kepenų užduočių yra organizmo valymas. Ir dieną, ir naktį jos nukenksmina toksines medžiagas, filtruoja ir diferencijuoja (skirsto) viską, kas patenka į kepenis su krauju ir limfa bei pašalina jas iš organizmo arba su krauju per inkstus, arba su tulžimi per virškinimo traktą.

Gintaro terapija

Gintaro terapija

Gintaras yra ne tik papuošalas, bet ir vaistas nuo kai kurių ligų. Bioenergetiniu požiūriu gintaras energija ne spinduliuoja, o sugeria neigiamą energiją, taip padėdamas fiziniam kūnui atsikratyti ligos.

Detoksikuojamoji antistresinė terapija

Detoksikuojamoji Antistresinė Terapija

Prancūzijoje pagamintas aparatas – garų kapsulė – tai individuali drėgnų garų pirtis su dušu. Čia galima patogiai įsitaisyti lyg lovoje ir tuo pačiu metu gauti daug naudos sveikatai.

Anticeliulitinis LPG masažas

Prancūzijoje sukurta unikali mechaninio masažo metodika (endermologija) – tikras perversmas grožio medicinoje. LPG procedūra yra skirta kūno formų liekninimui, dailinimui, formavimui.

povandeninis masazas

Povandeninis masažas

Povandeninio masažo metu atpalaiduojami raumenys, pašalinamas nuovargis, malšinamas raumenų skausmas , gerinama kraujotaka, medžiagų apykaita , mažinami vegetaciniai ir reflektoriniai sutrikimai.

Angliarūgštės vonia REABOX

Angliarūgštės vonia REABOX

Buvo pastebėta, kad angliarūgštės poveikis organizmui per odą yra labai veiksminga gydomoji priemonė. Šie garai itin palankiai veikia ligonių, sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis, savijautą.