Tulžies pūslės ir latakų detoksikacija

Viena iš svarbiausių kepenų užduočių yra organizmo valymas. Ir dieną, ir naktį jos nukenksmina toksines medžiagas, filtruoja ir diferencijuoja (skirsto) viską, kas patenka į kepenis su krauju ir limfa bei pašalina jas iš organizmo arba su krauju per inkstus, arba su tulžimi per virškinimo traktą. Kepenyse susilaiko kai kurie mikroorganizmai. Beje, kepenys turi didelę įtaką organizmo imuninei sistemai. Jei kepenys nesveikos, imunitetas silpsta. Kepenys dalyvauja vitaminų apykaitoje, turi įtakos bendrai savijautai, smegenų funkcijai, odos būklei.

Tulžies pūslės ir latakų detoksikacija

Tulžies pūslės ir latakų detoksikacija rekomenduojama

Tulžies pūslės ir latakų detoksikacija rekomenduojama, esant protinio ir fizinio darbingumo sumažėjimui, dirglumui, miego sutrikimams, riebaus, rūkyto ir aštraus maisto netoleravimui, organizmo apsinuodijimui, lėtiniam tulžies pūslės uždegimui, tulžies pūslės ir latakų akmenligei (kai yra smėlis, smulkūs akmenukai), odos, sąnarių ligoms, alergijai, po cholecistektomijos operacijos.

Tulžies pūslės ir latakų detoksikacija atliekama stebint patyrusiems gydytojams ir medicinos personalui. Išgėrę sulčių, aliejų, vaistažolių, mineralinio vandens, visą vakarą praleisite jaukioje patalpoje. Procedūros metu naudojamas specialus aparatas, atpalaiduojantis tulžies latakus. Šalinamas smėlis, užsistovėjusi tulžis, smulkūs tulžies akmenukai, atkuriama kasos, žarnyno, inkstų veikla, pagerėja potencija. Visa tai neskausminga, efektyvu ir teikia greitą rezultatą. Apie procedūros efektyvumą galima spręsti iš odos išvaizdos: dėmės išnyksta, oda tampa lygi, įgauna sveiką atspalvį.

Tulžies pūslės ir kepenų detoksikacija negali būti atliekama esant karščiavimui, itin aukštam arba žemam arteriniam kraujo spaudimui, lėtinių ligų paūmėjimui, onkologiniams susirgimams, kepenų cirozei, širdies kraujagyslių ligoms su nepakankamumo požymiais, epilepsijai, nėštumui.

Tulžies pūslės ir latakų detoksikacija atliekama tik komplekse su žarnyno valymo procedūromis.