Detoksikuojamoji antistresinė terapija

Prancūzijoje pagamintas aparatas – garų kapsule – tai individuali drėgnų garų pirtis su dušu. Čia galima patogiai įsitaisyti lyg lovoje ir tuo pačiu metu gauti daug naudos sveikatai. Procedūra derinama su gydomaisiais purvo ir dumblių įvyniojimais. Spalvų terapijos programa veikia kaip puiki ligų profilaktikos priemonė. Aromaterapijos ir muzikos terapijos programos pašalina stresą ir nuovargį.

Detoksikuojamosios antistresinės terapijos tikslas ir rekomendacijos

Procedūros tikslas – skatinti toksinų išsiskyrimą per odą. Veikiant garams iš organizmo išsiskiriantis prakaitas čia pat nuplaunamas, todėl tai kur kas geriau nei sausų garų pirtis, kurioje pabuvus ilgiau kaip 40 minučių teršalai per odą vėl sugrįžta atgal į organizmą. Kompiuterinės garų kapsulės programos leidžia visiškai atsipalaiduoti. Spalvų, muzikos ir aromaterapijos programa yra naudinga atveriant čakras ir veikia kaip puiki ligų profilaktikos bei stresą mažinanti priemonė.

Garų kapsulė rekomenduojama organizmui detoksikuoti ir tonizuoti, pagerinti medžiagų apykaitą, imuninei sistemai aktyvinti, odos ligoms gydyti, skausmui mažinti, diskomfortui astmos, alergijų, sąnarių skausmų metu mažinti, giluminiam odos valymui ir drėkinimui, streso mažinimui ir raumenų tonuso atpalaidavimui, kūno atjauninimui.

Garų kapsulė neatliekama pacientui karščiuojant, esant hipertoninei krizei, ūmioje bet kurios ligos stadijoje, esant traumoms ir uždegimams, sergant onkologiniais susirgimais, kepenų ciroze, epilepsija, psichinėmis ligomis, menstruacijų metu, sergant skrandžio ir žarnyno ligomis, opomis, kraujo krešėjimo ir cirkuliacijos sutrikimų metu, esant atviroms žaizdoms, pūliniams, cistoms, taip pat nėštumo metų, esant kosulio, dusulio priepuoliams, sergant širdies ligomis, esant išsiplėtusioms venoms ir paviršiniams kapiliarams, bei odos paviršiaus pažeidimams.

Detoksikuojamoji antistresinė terapija