Kineziterapija

Kineziterapija – gydymas judesiu. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų , raumenų , širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapija – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių.

Kineziterapija

Kineziterapijos tikslas

Kineziterapijos tikslas – sustabdyti patologiją ir siekti atgauti sveikatą. Žvėryno natūralios medicinos centre taikomas aktyvūs kineziterapijos metodas (gydomoji gimnastika). Individualių užsiėmimų pagalba išmoksite judėti sveikai ir taisyklingai, pakoreguosite savo laikyseną, sustiprinsite raumenis. Jums bus sudaryta individuali programa, o mūsų specialistai užtikrins, kad pratimai būtų atlikti taisyklingai. Fiziniai pratimai stiprina raumenis, gerina jų elastines ypatybės, didina stuburo lankstumą.

Kineziterapija rekomenduojama esant nugaros ir kaklo skausmams, po sporto traumų, turint raumenų ir sausgyslių uždegimą. Taikoma kaip reabilitacijos priemone po insulto, taip pat sergant kvėpavimo sistemos ligomis (bronchine astma, plaučių uždiegimas) ir kraujagyslių – širdies sistemos ligomis. Kineziterapija gali būti ir kompleksinė nutukimo gydymo dalis, normalizuojanti medžiagų apykaitą bei gerinanti bendrą vidaus organų veiklą. Kineziterapijos užsiėmimai gerina smegenų veiklą, padeda atsipalaiduoti, gerina nuotaiką.