Varžybos su žvyneline laimėtos!

Varžybos su žvyneline laimėtos!

Septyniolikmetis Kęstutis Pikelis džiaugiasi sugrįžęs į savo futbolo komandą. Kėdainių futbolo klube “Nevėžis” rungtyniaujančiam jaunuoliui treniruotes kuriam laikui teko nutraukti dėl netikėtos ligos.

Nepakeičiamais vaikino pagalbininkais ir komandos nariais tapo Vilniaus Žvėryno natūralios medicinos centro medikai.

Kodėl kreipeisi į Žvėryno natūralios medicinos centrą? 
Aplankiau begalę gydytojų, kūną tepiau įvairiais tepalais, tačiau ryškios žvynelinės dėmės ne gijo, bet dar labiau plėtėsi. Iš pradžių atsirado perštinčių ir pleiskanojančių dėmių ant krūtinės, pamažu jos išplito po visą kūną. Net vasarą iš namų neišeidavau drabužiais trumpomis rankovėmis. Nors ši liga neužkrečiama, sukandęs dantis klausiausi pašaipių aplinkinių komentarų. Viltį pasveikti atgavau tik Žvėryno natūralios medicinos centre.
Kokį gydymą skyrė medikai?
Pirmiausia man išvalė žarnyną ir kepenis, ištyrę kraują, atliko maisto produktų nesuderinamumo testą. Paaiškėjo, kad mane liga užpuolė dėl neteisingos mitybos. Nustebau, kad man kenkė net įprasčiausi kasdieniai maisto produktai — kvietinė ir ruginė duona, jautiena, jūros gėrybės, šokoladas, žemės riešutai, česnakai ir svogūnai. Teko atsisakyti net arbūzų.
Ar sunku buvo laikytis specialios dietos?
Pasiryžau išgyti, todėl visus gydytojos Jelenos Tulčinos nurodymus ir patarimus priėmiau su džiaugsmu. Tiesa, anksčiau mėgau pavalgyti —beveik kasdien po treniruotės sušveisdavau gabalą šokolado, glaistytą sūrelį, gerdavau jogurto. Dabar maitinuosi pagal griežtas taisykles — valgau kukurūzų, sorų košių, daug vaisių. Mama iškepa žuvies — paruošia kardžuvės, oto. Ne juokais susirūpinau sveika mityba.
Kaip dabar jautiesi? Ar nestinga jėgų futbolo aikštėje?
Ant kūno nebeliko dėmių! Žvynelinė išnyko per tris mėnesius! Anksčiau dažnai kamavo snaudulys, tačiau dabar jaučiuosi kaip niekada žvalus ir energingas. Be to, jėgas man padėjo atgauti ir deguonies procedūros barokameroje. Džiaugiuosi, kad suradau puikią komandą, kuri padėjo įveikti ligą!