Tūkstančius žvynelinės įkaitų išgelbėjo unikali gydymo metodika

Ji nesirenka pagal amžių, lytį ar socialinę padėtį. Nuo jos kenčia net 3 proc. pasaulio gyventojų, apie 120 000 žmonių vien Lietuvoje, ir iki šiol niekas negali įvardyti, iš kur ji atsiranda. Tai – žvynelinė. Tačiau žinoma gydytoja, natūralios medicinos pradininkė Lietuvoje Jelena Tulčina teigia esant būdą šią sunkią odos ligą suvaldyti. O svarbiausia – be vaistų! Gyvas to įrodymas apie 3000 jos pacientų: pagal unikalią metodiką pakeitę mitybą ir išvalę organizmą, jie sėkmingai įveikė žvynelinę ir susigrąžino gyvenimo kokybę.

Gerbiama gydytoja, kokios žvynelinės atsiradimo priežastys?

Žvynelinė – ne odos, o sisteminė liga, prasidedanti organizmo viduje, kai storasis žarnynas, kepenys ir inkstai nebesugeba išvalyti organizmo. Tuomet jiems imasi padėti dviejų kvadratinių metrų organas – oda. Tiek žvynelinė, tiek atopiniai dermatitai, aknė (spuogai) arba paprasti bėrimai – visa tai tėra vidinės taršos pasekmė, kai žmonės valgo maistą, netinkantį jų imuninei sistemai. O kur dar alkoholis, tabakas ir kasdienis stresas…

Be to, žvynelinė pažeidžia ne tik odą, bet ir vidaus organus. Ja sergantieji dažnai skundžiasi ir kitomis ligomis – nutukimu, depresija, cukriniu diabetu, širdies, kraujagyslių, sąnarių ar kitomis ligomis.

kokios zvynelines priezastys

Ar išties įmanoma žvynelinę suvaldyti?

Žvyneline ir kitomis odos ligomis sergantys žmonės neretai tiki, kad nėra kito kelio, tik susitaikyti su savo liga. Gydytojai dažniausiai jiems skiria hormoninius preparatus, kurie slopina imuninę sistemą. Todėl simptomai kuriam laikui apgaulingai dingsta, tačiau tokiam gydymui pasibaigus, liga vėl progresuoja. Taiptampama savos ligos „įkaitais“.

Mes siūlomekitą kelią – šalinti ligos priežastį. Jei daugiau žmonių suvoktų, kad oda yra tik vidinės taršos veidrodis, kad būtent netinkamas maistas žaloja imunitetą, sukelia odos ligas, prie gydytojų kabinetų ištirptų eilės besigydančiųjų cheminiais preparatais nuo žvynelinės, įvairių grybelinių infekcijų, neaiškios kilmės bėrimų ar rožės.

 

Kuo ypatinga jūsų siūloma gydymo metodika?

Mūsų siūloma gydymo metodika be vaistų gali sėkmingai suvaldyti odos ligas ir net jas išgydyti. Viena iš sudėtinių gydymo programos dalių – tik mūsų centre jau 10 metų atliekamas unikalus, analogų Lietuvoje neturintis maisto netoleravimo testas „Prime Test“, iš karto tiksliai parodantis, kokius produktus tiriamajam galima valgyti, o kurie pavojingai žaloja jo imunitetą. Pagal gautus rezultatus sudaroma individuali mitybos programa, taip pat taikomos kompleksinės organizmo valymo procedūros. O kur dar nuolatinis dėmesys ir psichologinis palaikymas, nes kartais gydymas užtrunka ne vieną mėnesį.

Po to pacientams paprastai nebereikia hormonų ar kitų anksčiau vartotų cheminių preparatų arba jų kiekis kur kas mažesnis.

Kokie jūsų taikomo metodo rezultatai?

Mūsų medicinos klinika pirmoji Baltijos šalyse pradėjo taikyti sveikatinimą be vaistų dar prieš 15 metų, o pasiekti rezultatai kalba patys už save: į mus iki šiol kreipėsi apie 100000 žmonių, labai dažnai praradusių viltį rasti pagalbos kitur, o kalbant apie žvynelinę – mūsų veiklos istorijoje apie 3000 pacientų šiandien džiaugiasi sveika, švaria oda!

Sulaukiame ir tarptautinio įvertinimo: Pastero institutas – vienas pirmaujančių pasaulyje imunologijos ir mikrobiologijos srityje – pripažino mūsų taikomą metodiką kaip labai veiksmingą sveikatai. O čia, savo šalyje, Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse „Lietuvos metų gaminys 2008“ už maisto produktų tinkamumo tyrimų metodą gavome aukso medalį.

Tačiau geriausias mūsų darbo pripažinimas ir sėkmės garantija – žinia apie mus, sklindanti iš lūpų įlūpas taip plačiai, kad į mūsų kliniką atvyksta žmonės ne tik iš visų Lietuvos kampelių, bet ir įvairių užsienio šalių.