Pasalūnė žvynelinė kontroliuojama?

Neseniai viename iš didžiausių naujienų portalų Lietuvoje pasirodė straipsnis, teigiantis, kad žvynelinė yra neišgydoma ir jeigu jau susirgai ja – telieka susitaikyti su likimu ir kankintis visą gyvenimą ne tik dėl sveikatos, bet ir emocinių bei moralinių kančių. Mat tokiems žmonėms, kaip žinia, sunkiau susirasti partnerį, darbą, iš gėdos jie atsiriboja nuo visuomenės ir pan.

Ar iš tiesų situacija tokia beviltiška? Gydytoja Jelena Tulčina teigia, – anaiptol! Šiandien yra metodas, kurį pasitelkus, ši baisi liga tampa kontroliuojama.Tačiau pirmiausia reikia suvokti, kad žvynelinė – ne odos, o sisteminė liga, prasidedanti organizmo viduje, kai storasis žarnynas, kepenys ir inkstai nebesugeba išvalyti organizmo. Tuomet jiems imasi padėti oda. Žvynelinė, kaipir atopiniai dermatitai, aknė (spuogai) arba paprasti bėrimai, tėra vidinės taršos pasekmė, kai žmonės valgo maistą, netinkantį jų imuninei sistemai. O kurdar alkoholis, tabakas ir kasdienis stresas…

Būtent šias organizmo užterštumo ir žvynelinės sąsajas patvirtina ir jau dešimtmetį mūsų klinikoje atliekama studija. Jos rezultatai rodo, kad atsakingai prižiūrint savo mitybą, žvynelinę taip pat galima kontroliuoti! To įrodymas – virš 3000 pacientų, kurie mūsų klinikoje atliko slaptos (uždelstos) alergijos testą ir pagal mūsų sukurtą unikalią metodiką pakeitė mitybą. Maždaug per 3–6 mėnesius išvalę organizmą, jie sėkmingai suvaldė žvynelinę ir susigrąžino gyvenimo kokybę. Manau, kad 87 procentai mūsų klientų sėkmės atvejų, sukontroliuojant žvynelinę, yra solidi statistika. Iškalbingos ir Lietuvos bei kitų šalių dermatologų rekomendacijos pacientams apsilankyti pas mus.