Visceralinė terapija

Visceralinė terapija tiria ir vertina vidaus organų paslankumą ir pagerina šių faktorių įtaką organizmo funkcionavimui.
Visceralinė terapija gali normalizuoti organų funkcijas be gydomųjų preparatų arba vartojant tik nedidelį jų kiekį. Mechaninis poveikis, dirbant rankomis per priekinę pilvo senelę, į kraujagyslinę bei raumeninę mažojo dubens organų sistemą, iššaukia aktyvią kraujo cirkuliaciją, atstato normalų organų paslankumą, limfos nutekėjimą, normalizuoja medžiagų apykaitą, ištempia ir atpalaiduoja dubens dugno raumenis, padeda išvengti lėtinių ligų paūmėjimo. Spaudžiamieji , išjudinamieji ir tempimo judesiai panaikina storosios žarnos spazmus, susitvarko su chronišku vidurių užkietėjimų. Po procedūros pagerėja kraujotaka ne tik pilvo, bet ir krūtinės, galvos, rankų, kojų srityse.

Visceralinė terapija

Visceralinė terapija rekomenduojama

esant negalavimams, susijusiems su medžiagų apykaitos sutrikimais, virškinamuoju traktu (kolitai, skrandžio bei dvylikapirštės žarnos opos, vidurių užkietėjimas, maisto virškinimo sutrikimai, disbakteriozė), kepenų, tulžies pūslės, kasos ligomis, inkstų akmenligei, šlapimo nelaikymu, prostata, ginekologiniais sutrikimais, kaklo, krūtinės ir juosmens stuburo dalies osteochondroze, galvos smegenų kraujotakos sutrikimais, migrena, kvėpavimo ligomis.

Visceralinė terapija netaikoma

Esant piktybiniams dariniams, psichinėms ligoms, ūminėms infekcijoms, vidinių kraujavimų, sunkioms stuburo ir dubens kaulų traumoms.
Poprocedūriniu laikotarpiu rekomenduojama kelias valandas vengti fizinio ir emocinio krūvio.

Įsigykite visceralinę terapiją internetu