Kaip gera gyventi be dermatito

Nuo mažų dienų įpratusiai slėpti veidą vilnietei Inetai Jareckienei šiandien nieko nebereikia gėdytis. 29 metų moteris pagaliau atsikratė visą gyvenimą ją kamavusių negyjančių spuogų ir pūlinių. Dabar dėl skaisčios veido odos ji sulaukia daug komplimentų.

kaip gera gyventi be dermatiti

Išsigydyti atopinį dermatitą I.Jareckienei padėjo Vilniaus Žvėryno natūralios medicinos centro specialistai. Jauna moteris per du mėnesius ne tik visiškai atsikratė ligos bei dešimties kilogramų antsvorio, bet ir atgavo pasitikėjimą savimi.

I.Jareckienė prisipažino, jog jau buvo praradusi viltį pasveikti, nes konsultavosi su begale įvairių gydytojų, išgėrė krūvas vaistų. Tačiau tikroji smarkių kūno bėrimų priežastis neišaiškėjo. Tik trumpam raudonas dėmes ant veido bei kaklo nuslopindavo stiprūs hormoniniai preparatai.

„Spuoguotą veidą siaubingai niežtėjo, todėl neretai jį nusikasydavau iki kraujo. Žaizdota bijojau rodytis kolegoms, todėl į darbą atslinkdavau vėlai vakare, kai visi jau būdavo išėję. Dirbdavau naktimis arba nešdavausi dokumentus į namus“, — sunkiausias akimirkas prisiminė vienoje sostinės bendrovių finansininke dirbanti moteris.

Žvėryno natūralios medicinos centre pirmiausia moteriai buvo išvalytas žarnynas — ji atsikratė toksinų ir parazitų. Maisto produktų nesuderinamumo testas, atliekamas ištyrus kraują, parodė, kad jai būtina laikytis ir specialiai parinktos dietos.

„Paaiškėjo, kad turiu atsisakyti be galo daug — mėsos, pieno produktų, miltinių patiekalų, saldumynų. Valgyti tegalėjau žuvį, daržoves ir vaisius. Retkarčiais pasilepindavau šaukšteliu medaus“, „ pasakojo I. Jareckienė.

Nors griežta dieta smarkiai pakeitė moters gyvenimo būdą, naujų valgymo taisyklių laikytis jai nebuvo sunku — džiugino greiti rezultatai. Pūlingi spuogai nuo veido ėmė sparčiai nykti jau po kelių dienų, dingo blogas burnos kvapas.

„Anksčiau mano mėgstamiausias užsiėmimas buvo miegas. Lovoje stengdavausi praleisti kuo daugiau laiko, kad nereikėtų rodytis aplinkiniams. Dabar mano veido oda skaisti ir švari lyg kūdikio, todėl nebesislapstau ir dažnai skubu susitikti su draugais“, – pasakojo laiminga moteris.