Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Tyrimo rezultatai

TYRIMO REZULTATAI

Testuojamų produktų sąrašas sudaromas į dvi zonas: žaliąją ir raudoną.

Žalioji zona: esantys maisto produktai ir cheminės medžiagos kurioms nustatyta 0 arba 1 (žalias langelis) lygio reakciją. Produktai žalioje zonoje tinka Jūsų imuninei sistemai ir nepažeidžia kraujo ląstelių. Pirminis valgiaraštis sudaromas iš žalioje zonoje esančių maisto produktų.

Raudonoji zona: esantys maisto produktai ir cheminės medžiagos kurioms nustatyta 2, 3 arba 4 lygio reakcija. Tai produktai kurie netinka Jūsų imuninei sistemai, jie pažeidžia kraujo ląsteles ir yra kenksmingi organizmui. Raudonos zonos produktų reikės vengti kurį laiką, tik po 2-3 mėnesių, palaipsniui jie bus grąžinami į Jūsų koreguojamą valgiaraštį.

Teigiama ir neigiama kontrolė – tai savikontrolė laborantui, atliekant tyrimo maisto netoleravimo testo reakcijos lygių įvertinimą.

Įvertinti tyrimo rezultatus ir sudaryti mitybos programą gali tik specialiai apmokytas darbui su PRIME TEST metodika gydytojas specialistas!

Pagal Maisto netoleravimo testo PRIME TEST tyrimo rezultatus pacientui sudaroma individuali mitybos programa. Mitybos programa sudaroma produktams rotacijos principu, pagal tam tikrus reikalavimus, kurie užtikrina Jūsų racione pakankamą maistinių medžiagų, vitaminų ir mikroelementų kiekį. Subalansuota mityba neleidžia alergiją keliančioms medžiagoms kauptis organizme. Mitybos programa kas mėnesi yra koreguojama. Į programą palaipsiniui grąžinami produktai, kurie buvo netinkami (su reakcija). Visą mitybos programos laikymosi laikotarpį Jūs būsite gydytojo specialisto priežiūroje.

Nemanau, kad kada nors grįšime prie senųjų įpročių. Beje, laikydamiesi tokių mitybos principų mes tikrai nebadaujame. Svarbiausia, jog laikomės produktų eiliškumo. Vandens gerti reikia kuo daugiau, tačiau neužsigeriant maistą, kaip daug kas įpratęs. Aušra, Arno mama (Žvynelinė, antsvoris)

Kodėl negalima savarankiškai interpretuoti tyrimo rezultatus?

Savarankiškas tyrimų aiškinimas ir dietos sudarymas sudaro riziką rimtų mitybos sutrikimų atsiradimui. Tai gali sukelti stiprų alerginį uždegiminį procesą Jūsų organizme.


Įsigykite internetu ir gaukite papildomą 5% nuolaidąĮsigyti dabar!

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"