Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Kaip atsigauti ir sulieknėti po švenčių maratono

Kas suskaičiuos, kiek mūsų po švenčių graužia nagus, kad į mėgstamą suknelę ar džinsus nebetelpame? Papilkėjusi, išberta oda, patinę, pajuodę paakiai, nuovargis, skrandžio, nugaros skausmai ir kiti kūno negalavimai neleidžia džiaugtis gyvenimu. Nekaltinkite savęs ! Niekada nevėlu pradėti gyventi „iš naujo“ ir pasikeisti į gerą.

Dažniausiai mes gyvename nesusimąstydami apie maisto, kurį vartojame, naudą mūsų kūnui, apie antsvorio, kurį įgijome nesaikingai maitindamiesi, mažai judėdami, nuolat jausdami stresą, kenksmingumą. Susirūpiname sveikata tik tuomet, kai apninka ligos. Besaikis valgymas, dažnai vartojamas mums netinkamas maistas lemia blogą virškinimą, maisto likučių puvimą žarnyne, vangią jo veiklą..

Mūsų paskirtis - atkurti organizmo rezervus, duoti jam pačiam galimybę susitvarkyti, kol nesusirgo. Mūsų centruose atliekamas maisto netoleravimo testas parodo, kurie produktai žmogui tinka, o kurie ne. Testo metu tiriame, kaip į reagentus iš 150 produktų reaguoja limfocitai, kraujo imuninės ląstelės. Kiekvienam žmogui kraujo reakcijos yra individualios ir pagal jas nustatoma, kokių produktų reikėtų atsisakyti, o kuriuos įtraukti į meniu.

Mūsų storajame žarnyne prisikaupia tai, ką mūsų organizmas nepajėgė pašalinti. Nepašalintos medžiagos - tai toksinai, medžiagų apykaitos produktai, sunkiųjų metalų druskos, įvairios cheminės medžiagos, kurios yra naudojamos kaip maisto priedai (maistiniai dažai, konservantai ir kt.), “paslėpti” antibiotikai ir hormonai (kuriais maitinami galvijai, paukščiai, žuvys), patogeniniai mikrobai, parazitai ir kt. Toksinių medžiagų sankaupa žarnyne nuodija organizmą, neleidžia pasveikti. Apie žarnyno užterštumą įspėja odos bėrimai, mašeliai po akimis, galvos skausmai, silpnumas, antsvoris, alergijos, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, celiulitas. Žarnyno valymas leidžia atsikratyti senų nešvarumų ir, jei žmogus laikosi jam sudarytos mitybos sistemos, nebevalgo tai, kas jam nenaudinga, organizme nesusidaro toksinių medžiagų, kūnas nekaupia vandens.Susinormalizuvus organizmo medžiagų apykaitai, rūgščių ir šarmų balansui, jis pats pradeda kovoti su negalavimais, todėl žmonėms pavyksta numesti net kelias dešimtis kilogramų antsvorio, priversti atsitraukti net tokias sunkias ligas kaip žvynelinė, II tipo cukrinis diabetas, bronchinė astma, migrena ir kt.

Kai sureguliuota mityba, išvalytas žarnynas, organizmo rezervai naudojami ne virškinimui ir detoksikacijai, išlaisvinama energija gyvenimui, kuriame labai daug įdomių dalykų, didesnių ar mažesnių stebuklų už valgymą!

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"