Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Kai maistas yra nuodas

Valgymo ir gėrimo maratonas per šventes ne vienam baigėsi sveikatos sutrikimais, pridėjo keletą kilogramų. Pokylių nualintas organizmas šaukiasi pagalbos. Deja, daugelis žmonių susirūpina savo sveikata tik tuomet, kai juos apninka ligos.

Civilizacija pasiūlė žmogui per didelę gausybę maisto. Besaikis valgymas, dažnai vartojamas keptas ir riebus maistas, saldumynai, miltiniai patiekalai, nepakankamas skysčių kiekis, maitinimasis vėlyvu paros metu lemia blogą virškinimą, maisto likučių puvimą žarnyne, vangią jo veiklą. Mes nuodijame save įvairiais produktais, turinčiais emulgatorių, konservantų, pesticidų, stabilizatorių ir kitų niekalų. Nereikalingos medžiagos patenka į kraują, kuri viską neša į limfą — štai kur negalavimų pradžia. Virškinimo trakte ir storajame žarnyne yra 80% limfoidinio audinio. Štai kodėl rekomenduojame valyti žarnyną. Ir neteisūs tie, kurie sako, kad mes „išvalome“ florą. Žarnyne dažniausia jos nėra: nešvariame žarnyne veisiasi tik parazitai! Jų buvimą organizme nustatome Vega testu. Pernai, pusmetį kartu su Nacionalinio visuomenės sveikatos tyrimo centro mikrobiologijos laboratorija tyrėme 100 žmonių žarnyno mikroflorą prieš žarnyno valymą ir nustatėme, kad tik 17 iš jų turi gerųjų bakterijų, o 83 serga disbakterioze.

Šiuolaikinis žmogus taip nutolo nuo prigimties, kad nebemoka prisitaikyti prie pakitusios aplinkos, nebemoka net pasirinkti maisto.... O juk maistas — sveikatos pagrindas.

Mūsų paskirtis - atkurti organizmo rezervus, duoti organizmui pačiam galimybę susitvarkyti, kol jis nesusirgo nepagydoma liga, kuri neretai yra it gamtos kerštas už netinkamą gyvenimo būdą.

Mūsų centruose atliekamas maisto netoleravimo testas, kuris parodo, kokie produktai žmogui tinka, o kurie - ne. Kiekvienam žmogui individualiai sudarome mitybos programą. Jos laikantis ilgainiui praeina odos bėrimai, sloga, migrena ir labai daug kitų negalavimų, be to, sulieknėja kūnas.

Kai maistas patenka į organizmą, pirmiausia į jį reaguoja virškinimo ir imuninė sistema. Jei maistas iki galo nesuvirškinamas, imuninė sistema priima jį kaip alergeną. Ima gamintis antikūniai. Tokia slapta alerginė reakcija pasireiškia bėrimais, niežėjimais, lėtinėmis ligomis: migrena, bronchinė astma, sąnarių artritais, žvyneline. Kaip ta slapta alergija pasireikš, priklauso nuo genų — tai yra, kokia ligos programa mums įdiegta nuo proprosenelių laikų. Kurie organai silpnesni, tie ir kenčia.

Jei po valgio tinsta paakiai, ima skaudėti galva, jaučiatės mieguistas, vargina nuovargis — tai irgi ne kas kitas, o alergija. Alergija maistui. Lėtinio nuovargio sindromas — irgi iš tos operos.

Tiriama, kaip į reagentus iš 150 produktų reaguoja limfocitai, kraujo imuninės ląstelės. Susidūrę su alergenu jie tiesiog suyra. (Taip pat jie elgiasi ir kontaktuodami su virusais ar bakterijomis. Tik pastaruoju atveju išsiskiria labai stiprus fermentas ir mes imame karščiuoti. Tada nenorime valgyti, o virusai ir bakterijos žūsta tame karštyje). Taigi, susidūrę su alergenu, limfocitai žūsta ir nebegali saugoti mūsų nuo ligų.

Kai žmogus pradeda tinkamai maitintis, organizme nesusidaro toksinių medžiagų, kūnas nekaupia vandens, svoris greitai ir pastebimai krinta. Pagrindinė antsvorio (ir celiulito) priežastis — prastas maisto pasisavinimas, žarnynas perkraunamas toksinais, limfa nustoja cirkuliuoti, mes brinkstam, tinstam ir storėjam. Kai tik virškinimas pagerėja, riebalinis audinys netenka vandens ir pradedame lieknėti.

Priklausomybė nuo maisto panaši į priklausomybę nuo narkotikų. Mano tikslas — atpratinti nuo jos, sulaužyti ydingą ratą: maistas — malonumas. Ir, jei galima, be abstinencijos periodo. Juk mūsų organizmas iš esmės protingas ir pats nori būti sveikas. Tai netrukdykime jam. Juk ne nuo prikimšto pilvo priklauso gyvenimo kokybė. Valgant ir patiriant iš to malonumą organizme gaminasi džiaugsmo hormonai endorfinai. Žmogus kaip ta laboratorinė pelė, išmokusi spausti tik vieną — malonumų — mygtuką, nori ir vėl patirti tą pat būseną. Nesvarbu, kad sveikatos sąskaita.

Norint atprasti nuo netinkamo maisto kaip ir narkomanui, reikia praeiti detoksikaciją-žarnyno valymą. Detoksikavęs organizmą ir pradėjęs maitintis jam tinkamu maistu, žmogus ir pats nebenori valgyti be saiko ir bet ką. Nebent vėl pradės kimšti ir pats suformuos tą ydingą ratą. Reikia aiškiai suprasti, kad natūralios medicinos siūlomi metodai — mokslas, o ne stebuklas. Stebuklai būna tik pasakose. Mes nieko nepadarysime, jei pats žmogus nieko nedarys. Visuomet savo pacientams sakau, jeigu laikysitės mūsų nurodymų, būsite sveiki. Tačiau grižę prie buvusių savo gyvenimo įpročių netruksite tapti tokiais, kokiais buvote.

Sulieknėjusių ir išsigydžiusių odos ligas pacientų nuotraukos kaupiamos archyve. Akivaizdžiai galime parodyti savo darbo rezultatus. Kai sureguliuota mityba, išvalytas žarnynas, organizmo rezervai naudojami ne virškinimui ir detoksikacijai, išlaisvinama energija gyvenimui. O gyvenime yra labai daug įdomių dalykų, didesnių ar mažesnių stebuklų už valgymą!

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"