Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Esame tai, ką valgome

„Esame tai, ką valgome“, – šiais Hipokrato žodžiais besivadovaujanti natūralios medicinos centrų Kaune ir Vilniuje įkūrėja Jelena Tulčina savo pacientus jau skaičiuoja tūkstančiais. Pirmoji Baltijos šalyse pradėjusi įgyvendinti veiksmingą kompleksinę sveikatos grąžinimo sistemą gydytoja daugybei žmonių padėjo atgauti sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą. J.Tulčinos vadovaujamuose centruose lankosi pacientai iš Rusijos, Anglijos, Airijos, Japonijos, JAV. Gydytojos sukurta sistema jau taikoma Lenkijos, Rusijos ir Latvijos natūralios medicinos centruose, valstybinėse klinikose. Kalbamės su Žvėryno natūralios medicinos centro vadove gydytoja Jelena Tulčina.

- Kokių sveikatos bėdų kamuojami žmonės kreipiasi į jus?

– Daugiausia pacientų skundžiasi dėl antsvorio ir odos problemų: spuogų, bėrimų, niežėjimų, žvynelinės. Netrūksta kamuojamų alergijų, dusulio, migrenos, chroniškos slogos, bronchinės astmos, sąnarių artrito, depresijos, II tipo diabeto.


Dažnai šiuos nusiskundimus lydi padidėjęs kraujospūdis, vidurių užkietėjimas, ratilai aplink akis, veido paburkimas. Visi šie simptomai – organizmo šauksmas, kad laikas nustoti jį teršti ir alinti. Būtina jam padėti. Tam sukūrėme specialią sveikatos grąžinimo programą.

- Kuo programa ypatinga?
– Į žmogų čia žiūrima kaip į visumą, stengiamasi rasti ligų priežastis ir jas šalinti, sudaromas individualus sveikatinimo planas.

Pirmas žingsnis – maisto netoleravimo testas. Jei maistas iki galo nesuvirškinamas, imuninė sistema priima jį kaip „priešą“. Pagal šį principą buvo sukurtas testas su reagentais į 150 produktų. Tiriama, kaip į juos reaguoja limfocitai. Kiekvieno žmogaus kraujo reakcijos yra individualios ir pagal jas nustatoma, kurių produktų jam reikėtų atsisakyti, o kuriuos įtraukti į valgiaraštį.

Antras žingsnis – žarnyno valymas, kuris leidžia atsikratyti senų organizmą nuodijančių nešvarumų. Išvalytame žarnyne labai lengvai prigyja geroji mikroflora, neapkrautas netinkamu maistu jis geriau dirba – atsikratoma vidurių užkietėjimo. Baimintis, kad valant žarnyną bus išplautos gerosios bakterijos, nevertėtų. Daugelio žmonių žarnyne jų net nerandama dėl nesveikos mitybos, puvimo procesų. Kaip galima išplauti tai, ko nėra?
Trečias žingsnis – kepenų valymas, padedantis palengvinti jų darbą.
Ketvirtas žingsnis – „Vega“ testas. Juo galima nustatyti radiacijos, elektromagnetinių jėgos laukų poveikį, organizmo užterštumą konservantais, tabaku, alkoholiu, bakterijas, virusus, grybelius, parazitus, vitaminų, mikroelementų trūkumą, alergiją, įvairius uždegimus.
Penktas žingsnis – tiems, kurie liekneja – limfodrenažinis masažas specialiu aparatu, leidžiančiu pasiekti poodinius sluoksnius, kuriuose kaupiasi riebalai, ir suaktyvinti limfos tekėjimą.
Šeštas žingsnis – barokamera – ypač rekomenduojama tiems, kas serga žvyneline, dermatitu, jaučia didelę nervinę įtampą. Barokamera padeda deguoniui patekti iš plaučių į kraujagysles, aprūpina hemoglobiną deguonimi. Procedūros metu padaugėja deguonies koncentracija kraujyje, suaktyvėja medžiagų apykaita. Greičiau tvarkosi odos problemos, pagerėja miegas, nervų sistemos veikla.

- Per kiek laiko pacientai atsikrato problemų?
– Po centre atliktų procedūrų ir iš pagrindų pakeitus mitybą greičiausiai sureguliuojamas svoris. Ne vienas mūsų centro lankytojas per 2–3 mėnesius yra numetęs nuo 10 iki 30 kilogramų svorio. Energijos pliūpsnį ir nuotaikos pagerėjimą žmonės pajunta jau pirmąjį mėnesį. Per keletą mėnesių ar pusę metų galima išgydyti daugelį ligų, normalizuoti kraujospūdį, cholesterolio kiekį kraujyje, net sumažinti leidžiamo insulino kiekį. O tokia sunki liga kaip žvynelinė gali būti gydoma nuo 2 iki 10 mėnesių.


- O kaip gyventi išėjus iš jūsų centro?
– Sveikai. Atlikus žarnyno valymą, organizmas nustoja reikalauti jam netinkančių produktų. Dingsta psichologinė ir fizinė priklausomybė. Po kelių mėnesių priprantama prie naujų mitybos įpročių. Reikia stengtis, kad žarnynas kuo mažiau užsiterštų. Svarbu derinti maistą. Angliavandenius ir baltymus reikia valgyti atskirai. Pavyzdžiui, bandelė su pienu netinka. Būtina gerti daug skysčių ir valgyti daugiau ląstelienos: grūdų, vaisių, daržovių, tai leis sveikam žarnynui apsivalyti pačiam. Maistą būtina gerai sukramtyti.


Patartina reguliariai valyti iš žarnyno teršalus. Akivaizdu, kad šiek tiek užterštas gali būti ir sveikas maistas: daržovės kaupia pesticidus, herbicidus, nitratus, jūros produktuose randama radionuklidų.

- Ar realu atsikratyti antsvorio visam gyvenimui? Ar tai dar vienas reklamos triukas?
– Realu. Jei tik žmogus suvoks, kad jis gyvena ne tam, kad valgytų. Negalima perpildyti automobilio degalų bako, bet lygiai taip pat negalima perkimšti virškinamojo trakto maistu. Jo reikia tiek, kad patenkintum energijos poreikį – nei daugiau, nei mažiau. 300 gramų – maždaug tiek, kiek telpa rieškučiose – vienos porcijos norma.


Priešingu atveju organizmas, užuot palaikęs gyvybines jėgas, pats jas eikvos virškinimui. Jausitės ne tik apsnūdęs, bet ir apsunkęs, stipriai plaks širdis. Dėl organizmo užterštumo, virškinant netinkamą maistą, susilaiko vanduo, kad tirpintų tuos toksinus, ir svoris auga vėl.

- O kaipgi sportas? Ar be jo galima sulieknėti? O masažai, kūno įvyniojimai, kitos procedūros?
– Suderinus mitybą pagal maisto netoleravimo testo rezultatus, sulieknėti galima ir be sporto. Tačiau jis padeda pastangrinti ir modeliuoti kūną, priversti, kad organizme išsiskirtų kalcis (tada nereikės jokių papildų ar stebuklingų maisto produktų). Bet jei lieknėsi tik sportuodamas, nesutvarkęs mitybos, nieko gero nebus. Varinėsi po organizmą užterštą limfą ir tiek. Masažai, kūno įvyniojimai, limfodrenažas – tik malonumas ir kūno formų modeliavimas. Be mitybos korekcijos sulieknėti nepavyks – koks skirtumas, į kurią pusę masažuotojo rankos perstums riebalų žiedus?!

- Kokios, Jūsų nuomone, didžiausios dietos klaidos?
Išgirdus ar perskaičius apie naują dietą, pulti jos laikytis be atodairos
Pirkti ir vartoti preparatus, padedančius lieknėti, nenustačius, ar jie tinka būtent jums.
Visą dieną badauti, o vakare atlyginti sau už kančias sočia vakariene.
Baigus dietą grįžti prie ydingos mitybos.
Tikėtis stebuklo ir galvoti, kad kažkas kitas jį už jus padarys. Net didžiausi turtuoliai negali nusamdyti žmogaus, kad lieknėtų už jį! Taigi ir jums reikės stengtis patiems.
______________________________

Atsikratė 30 kilogramų
Eugenija, 52 metų
„Daugybę metų kenčiau dėl antsvorio, sąnarių skausmų, padidėjusio kraujospūdžio. Nuolat lankiausi pas gydytojus, vartojau 6 rūšių medikamentus. Tačiau jie sveikatos nepagerino. Kai kreipiausi į J. Tulčiną, maisto netoleravimo testas parodė, kad mano negalavimų priežastis – nesubalansuota mityba, netinkami maisto produktai. Man buvo atliktos 5 žarnyno valymo procedūros, 2 „Vega“ testai, 10 kartų lankiausi barokameroje, pradėjau mažiau valgyti, derinti maistą.
Sveikata pradėjo gerėti po 3–4 savaičių. Po 3 mėnesių iš buvusių 109 kilogramų liko 79. Dingo nuovargis, nebeskauda sąnarių, susitvarkė kraujo spaudimas, nustojau vartoti vaistus.“

Žvynelinė pasitraukė
Gintaras, 51 metų
„10 metų sirgau žvyneline, kurią gydžiau hormoniniais tepalais, tačiau mano kojų oda nesiliovė pleiskanojusi, ji kraujavo, niežėjo. Kauno natūralios medicinos centre nustatė, kad maitinausi netinkamai, o mano organizmas užterštas. Po maisto netoleravimo testo, 6 žarnyno valymo procedūrų, 20 apsilankymų barokameroje ir homeopatinių vaistų liga pasitraukė.
Gydymas užtruko 3 mėnesius. Tapau vienu iš beveik 200 šio centro pacientų, pagijusių nuo žvynelinės.“

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"