Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Gintaro terapija

Gintaras yra ne tik papuošalas, bet ir vaistas nuo kai kurių ligų. Bioenergetiniu požiūriu gintaras energiją ne spinduliuoja, o sugeria neigiamą energiją, taip padėdamas fiziniam kūnui atsikratyti ligos.

GINTARO TERAPIJA

Gintaras yra netik papuošalas, bet ir vaistas nuo kai kurių ligų. Bioenergetiniu požiūriu gintaras energiją ne spinduliuoja, o sugeria neigiamą energiją, taip padėdamas fiziniam kūnui atsikratyti ligos.

Jau keletą dešimtmečių atliekami gintaro gydomųjų savybių tyrinėjimai. Paaiškėjo, kad gintaro rūgštis, kurios skaidriame gintare yra nuo 3 iki 8 procentų, iš tiesų yra stiprus biologinis stimuliatorius, kuris labai teigiamai veikia žmogaus organizmą ir stiprina jo gyvybines bei gynybines jėgas. Nustatyta, jog gintaras ir iš jo pagaminti preparatai efektyviai malšina galvos skausmą, sušvelnina neigiamą atmosferos slėgio “šokinėjimo” bei magnetinių audrų poveikį, teigiamai veikia blužnies funkcijas, gerina širdies veiklą.

Gintaro terapija rekomenduojama bendrai organizmo būklei stiprinti, esant organizmo nusilpimui, lėtinio nuovargio sindromui, nerimui, depresijai, nusilpus imunitetui. Padeda gydyti endokrininės, mazginę strumą, diabetą, širdies ir kraujagyslių ligas, astmą, bronchitą, LOR, ginekologinės, sąnarių ir odos ligas: spuogus, dermatitą, pigmentinės dėmės, randus, žvynelinę.

Gintaro terapija netaikoma esantepilepsijai, individualiam gintaro aliejaus ir gintaro rūgšties netoleravimui.

Žvėryno natūralios medicinos centre gintaro terapija siūloma kartu su kitomis sveikatinimo procedūromis. Specialiai įrengtame gintaro kambaryje yra didžiulė neigiamų jonų ir gintaro rūgšties garų koncentracija, kuri veikia teigiamai organizmą. Procedūra susideda iš kelių etapų:

  1. Supažindinimas su gintaro terapijos tikslais ir eiga, procedūrų plano sudarymas;
  2. Gydomosioskvėpavimo mankštos pratimai;
  3. Masažassu gintaro aliejumi;
  4. Vaikščiojimasgintaro takeliu;
  5. Muzikos-terapija,arbatos gėrimas;

Vienos procedūros trukmė – 45min. Rekomenduojama atlikti nuo 5 iki 8 seansų.


Įsigykite internetu ir gaukite papildomą 5% nuolaidąĮsigyti dabar!

Registracija tik Vilniuje tel. 85 272 22 41, 8 616 70611 arba info@naturalimedicina.lt

Galerija

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"