Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Paslaugos

Chiroplastinis masažas

Chiroplastinis masažas – speciali masažo technika, kurios metu vyksta odos stangrinimas ir raumenų tonizavimas.Chiroplastinis masažas yra reali galimybė grąžinti prarastą odos elastingumą ir raumenų tonusą.

Visceralinė terapija

Visceralinė terapija tiria ir vertina vidaus organų paslankumą ir pagerina šių faktorių įtaką organizmo funkcionavimui.

Ozono terapija

Ozono terapija – pažangiausia , efektyviausia ir natūraliausia organizmą atnaujinanti ir senėjimo procesus stabdanti procedūra. Ozono terapija gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą , normalizuoja metabolizmą , imunitetą , naikina virusus, bakterijas.

Kineziterapija

Kineziterapija - gydymas judesiu. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų , raumenų , širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapija – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių.

Gintaro terapija

Gintaras yra ne tik papuošalas, bet ir vaistas nuo kai kurių ligų. Bioenergetiniu požiūriu gintaras energiją ne spinduliuoja, o sugeria neigiamą energiją, taip padėdamas fiziniam kūnui atsikratyti ligos.

Povandeninis masažas

Povandeninio masažo metu atpalaiduojami raumenys, pašalinamas nuovargis, malšinamas raumenų skausmas , gerinama kraujotaka, medžiagų apykaita , mažinami vegetaciniai ir reflektoriniai sutrikimai.

Detoksikuojamoji antistresinė terapija

Prancūzijoje pagamintas aparatas - garų kapsule - tai individuali drėgnų garų pirtis su dušu. Čia galima patogiai įsitaisyti lyg lovoje ir tuo pačiu metu gauti daug naudos sveikatai. Procedūra derinama su gydomaisiais purvo ir dumblių įvyniojimais. Spalvų terapijos programa veikia kaip puiki ligų profilaktikos priemonė. Aromaterapijos ir muzikos terapijos programos pašalina stresą ir nuovargį.

Anticeliulitinė aparatinė terapija ALICE MAJOR

ALICE MAJOR - tai unikalus aparatas, skirtas deginti riebalus, šalinti celiulitą bei tonizuoti raumenis. Dvejopas poveikis: infraraudonaisiais spinduliais kūnas šildomas bei „tirpinami“ riebalai, užklijuotais 16 elektrodais leidžiama Kotzo srove stimuliuojami raumenys. Taip pasiekiamas puikus efektas: laipsniškai riebalai „tirpsta“, nyksta celiulitas, mažėja svoris, gražėja oda, kūnas įgauna stangrias formas.

Aparatinis anticeliulitinis LPG masažas

Prancūzijoje sukurta unikali mechaninio masažo metodika (endermologija)– tikras perversmas grožio medicinoje. LPG procedūra yra skirta kūno formų liekninimui, dailinimui, formavimui, tiek moterims, tiek vyrams.

Detoksikacijos terapija DETOX SPA aparatu

DETOX SPA terapijos tikslas - bendros savijautos pagerėjimas.t DETOX SPA prietaisas subalansuoja teigiamus ir neigiamus jonus organizme.

Angliarūgštės vonia REABOX

Aparato REABOX išradėjams sprendimą pasufleravo sanatorijos ir kurortai, įsteigti tose vietovėse, kur iš žemių skverbiasi angliarūgštės garai. Buvo pastebėta, kad angliarūgštės poveikis organizmui per odą yra labai veiksminga gydomoji priemonė. Šie garai itin palankiai veikia ligonių, sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis, savijautą.

Deguonies terapija Baro kameroje ( švelni hiperbaroterapija)

Gydymas deguonimi padeda apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio ir yra ypač naudingas esant organizmo intoksikacijai, antsvoriui, priešlaikiniam odos senėjimui, miego sutrikimams, galvos skausmams, pervargimui, aukštam kraujospūdžiui, sergant odos ligomis (žvyneline ir kt.), alergija, depresija, hepatitu.

Tulžies pūslės ir latakų detoksikacija

Viena iš svarbiausių kepenų užduočių yra organizmo valymas. Ir dieną, ir naktį jos nukenksmina toksines medžiagas, filtruoja ir diferencijuoja (skirsto) viską, kas patenka į kepenis su krauju ir limfa bei pašalina jas iš organizmo arba su krauju per inkstus, arba su tulžimi per virškinimo traktą. Kepenyse susilaiko kai kurie mikroorganizmai. Beje, kepenys turi didelę įtaką organizmo imuninei sistemai. Jei kepenys nesveikos, imunitetas silpsta. Kepenys dalyvauja vitaminų apykaitoje, turi įtakos bendrai savijautai, smegenų funkcijai, odos būklei.

Žarnyno valymas ( Hidrokolonoterapija)

Pasaulio statistiniai duomenys patvirtina medicinos specialistų nuomonę, kad daugelio ligų pradžia yra susijusi su žarnyno patologija, o pastarojo valymas – tai priemonė prailginti savo gyvenimą ir padaryti jį sveikesnį. Užterštas šlakais, silpnas ir nejudrus žarnynas – daugybės ligų priežastis: nugaros skausmai ir artritas, vidurių užkietėjimas ir nutukimas, galvos skausmas ir alergijos, astma ir hipertenzija.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"