Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Žvynelinė pasitraukia

Šiaulietei moksleivei Aistei Urbonaitei — dvylika. Tačiau kitaip nei daugumas jos bendraamžių, ji nevalgo saldainių, šokolado, nesmalyžiauja bulvių traškučiais ir negeria kokakolos. Aistė laikosi Natūralios medicinos centre sudarytos mitybos sistemos, padėjusios jai atsikratyti nemalonios odos ligos — žvynelinės.

Kaip pasakoja Aistės tėtis Darius Urbonas, diagnozė juos užklupo netikėtai. Aistei buvo šešeri, kai tėvai pastebėjo ant mažylės sėdmens raudoną mažą dėmytę. Poliklinikoje dermatologai išrašydavo tepaliukų, per žiemą tą dėmelė visai išnykdavo, ir išvis 6 metus didelių rūpesčių nekėlė.

Aistei buvo 12, kai raudonais įvairaus dydžio dėmėmis išbėrė visą kūną. Jos niežtėjo, skaudėjo, oda buvo pažeista. Vaizdas, be abejo, pažįstamas daugeliui tų, kuriems teko išgirsti diagnozė: psoriazė, arba lietuviškai — žvynelinė. Dermatologų paskirtieji tepalai ar švitinimas specialiomis lempomis (žvynelinė labiausiai išplitusi saulės stokojančiuose kraštuose) palengvindavo ligos simptomus — bėrimus, paraudimus, tačiau jos negalėjo įveikti!

Į Natūralios medicinos centrą Aistė ir jos tėvai kreipėsi prieš 3 mėnesius. Aistei atliktas maisto netoleravimo testas parodė, kurie produktai iš mergaitės valgiaraščio turi būti išbraukti. Leistinų produktų sąrašas irgi nebuvo trumpas, aišku, ne itin įkvepiantis meniu paauglei, tačiau Aistė demonstravo pavydėtiną valią ir nė neprisilietė prie draudžiamų gardėsių. O klasės draugės, solidarizuodamosi su Aiste, ir pačios ėmė nešiotis į mokyklą ne saldėsius, o vaisius — kad Aistei būtų lengviau iškęsti. Be to, mergaitei buvo atliktas Vega testas, žarnyno valymo procedūros, dar ir dabar ji lankosi pas homeopatą, yra gydoma barokameroje— ši procedūra irgi gerina odos būklę, skatina kraujo apytaką.

Pirmieji rezultatai buvo matyti jau po mėnesio. O šiandien Aistės odoje beveik nėra žvynelinės pėdsakų! Po pusės metų mergaitei bus dar kartą atliekamas maisto netoleravimo testas ir pagal jį sudaryta nauja mitybos sistema. Tikriausiai į naująjį valgiaraštį bus įtraukta daugiau produktų.

Mergaitė jau žino- už kantrybę ir rūpestį kūnas jai atsidėkos sveika oda!

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"