Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Žvynelinė atsitraukia-jei įdedi pastangų

Keturiasdešimtmetis kaunietis vadybininkas Aurimas dabar drąsiai gali sakyti: žvynelinę galima priversti atsitraukti. Žinoma, tam reikia užsispyrimo, laiko ir lėšų. Bet visos pastangos su kaupu atsiperka!

Mitybos apribojimai pagal maisto netoleravimo testo rezultatus reikalauja nemenkos valios ir gebėjimo atsispirti pagundoms bei aplinkybių diktatui. O nusižengus taisyklėms liga taip ir taikosi sugrįžti: A. Kasparaitis, pradėjęs lankytis Natūralios medicinos centre sausio pradžioje, sako, kad pirmąjį efektą pastebėjęs labai greitai, bet vos tik nusižengė mitybos taisyklėms, progresas sulėtėjo.

Rankos prieš ir po
                                                   Prieš                                                 Po
Pirmąjį žvynelinės požymį Aurimas pastebėjo, kai jam buvo gal penkiolika metų — tuomet tai buvo tiesiog taškiukas odoje. Vėliau liga paaštrėjo — gali būti, kad ją išprovokavo tarnyba sovietų armijoje, stresas (žinoma, kad įtampa gali suaktyvinti žvynelinę). Gydymo priemonės tradicinės kaip tais laikais — saliciliniai tepalai, kvarcas...

„Bet net ir vėliau, kad ir kur kreipdavausi, ypatingo efekto nebūdavo, — pasakoja vyras. — Labiausiai padėdavo saulė: po saulės vonių odos būsena aiškiai pagerėdavo“. Beje, iš ties žvynelinė išplitusi saulės stokojančiose platumose.

Natūralios medicinos centre Aurimas atsidūrė tada, kai, kaip pat sako, buvo išmėginęs visas kitas priemonės. Liga kėlė ne tik sveikatos nepatogumų, bet ir socialinį bei estetinį diskomfortą. Vargino bėrimai, paprastas vizitas į kirpyklą tapdavo problema: reikėdavo galvą išsitepti stipriais preparatais.

Kojos prieš ir po
                                                    Prieš                                                 Po
Centre buvo atliktas maisto netoleravimo testas, gerokai pakoregavęs mitybą, žarnyno valymas, detoksikuojamosios SPA procedūros. Po testo paaiškėjo labiausiai Aurimą alergizuojantys produktai, leidžiamame sąraše liko žuvis, paukštiena, daržovės. „Nesu salotų ar košių mėgėjas. Žodžiu, valgydavau vien dėl to, kad reikia valgyti. Bet pripažįstu, kad pirmą efektą pastebėjau labai greitai. Paskui tik, kai nusidėjau maisto netoleravimo testo reikalavimams, jis sulėtėjo. Be to, darbe daug įtampos, aš ir pats rūkau, kartais tenka ir alkoholio išgerti ... — o visa tai provokuoja žvynelinę. Supratau, kad maistą teks derinti visą gyvenimą, nors tai ir labai sudėtinga. Negali kiekvienam aiškinti, kad sergi, todėl per verslo susitikimą užsisakysi košės“.

Aurimas sako, kad žarnyno valymo procedūra padėjo jam įveikti seniai kankinusią nemigą: kokį pusę mėnesio po jos miegojęs labai gerai. Po Vega testo jam buvo paskirtos homeopatinės tabletės — reikia tikėtis, kad jos irgi bus tokios pat efektyvios. Kaip ir barokamera — gydymas deguonimi, padedantis apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio ir yra ypač naudingas sergant odos ligomis.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"