Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Sistema veikia

32 metų firmos vadovas Mindaugas iš Kauno pirmuosius žvynelinės požymius pastebėjo paauglystėje: 10-oje klasėje tėvo valia vaikinas keitė mokyklą, naujojoje buvo kiti reikalavimai, nauji draugai, nauja veikla. Aišku, kad tai sukėlė stresą, kuris tikriausiai ir išprovokavo psoriazės priepuolį — būtent šią diagnozę Mindaugui nustatė gydytoja, atlikusi tyrimus.

Paskirtieji tepaliukai, anot Mindaugo, veikė daugiau psichologiškai — po jų buvo lengviau pašalinti suragėjusį viršutinį odos sluoksnį ir atrodydavo, kad liga bent trumpam atsitraukia. Paskui buvo procedūros Kauno klinikose: vonios, specialios kvarco lempos, po kurių oda atsigaudavo ir vasarą Mindaugas galėdavo pasirodyti pliaže ar vilkėti atviresnius drabužius. Tačiau ir toks palengvėjimas būdavo laikinas.

Pilvas prieš ir po
                                                Prieš                                                   Po
Į Natūralios medicinos centrą Mindaugas kreipėsi sausį — kaip pats prisipažįsta, neturėdamas didelių vilčių. Čia jam buvo atliktas maisto netoleravimo testas, skirtas lėtinės maisto alergijos ir produktų nesuderinamumo nustatymui. Iš vadovo meniu buvo rekomenduota išbraukti jam netinkami produktai, pasiūlyta teikti pirmenybę daržovėms ir vaisiams. Juk, kaip sako centro vadovė gydytoja Jelena Tulčina, žmogų dažniausiai susargdina netinkama mityba. “Maitinantis bet kaip maistas nepakankamai suvirškinamas, todėl ima gamintis toksinai, jie užteršia visą organizmą. Sutrinka bakterijų pusiausvyra, pakenkiama inkstų, kepenų veikla, jiems nepavyksta atsikratyti toksinų, todėl kenčia oda, atsiranda bėrimai. Ir žvynelinė”.

Kojos prieš ir po
Prieš                                                                                                  Po
Efektą, kurį suteikė naujoji mitybos sistemą, Mindaugas pastebėjo jau po dviejų savaičių. Dingo perštėjimas, odos pažeidimai — liko tik kelios nedidelės žymės, kur buvo ligos židiniai. Negana to, vyras atsikratė antsvorio, kurį buvo priaugęs metęs rūkyti.

Gydytoja J. Tulčina sako, jog centro specialistai gali padėti tik tada, jei žmogus turės valios laikytis gautų rekomendacijų, t.y., iš esmės pakeis savo mitybą. Ir niekas jam negalės padėti, jeigu jis ir toliau terš savo organizmą netinkamai maitindamasis, pamiršdamas savo prigimtį ir maitinimosi kultūrą. Mindaugas sakosi pritaikęs jam sudarytąją mitybos sistemą kasdienybės reikalavimams — juk taip dažnai valgoma ne namuose. Tačiau kol kas ji veikia — ir kalbant apie antsvorį, ir apie žvynelinę ir apie bendrą organizmo savijautą. „Po traumos ilgai negalėjau sportuoti, dabar vėl ketinu aktyviai pradėti judėti“, — sako vyras.

Nugara prieš ir po
                                                  Prieš                                                  Po
Po metų Mindaugas ketina vėl atlikti maisto netoleravimo testą ir pakoreguoti savo mitybą pagal naujas rekomendacijas. Juk jis jau įsitikino, kad centro specialistų pasiūlymai — efektyvūs.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"