Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Maistas – ligos kaltininkas

Devyniolikmečiui Tadui Mockui apie žvynelinę šiandien primena tik daugiau kaip metų senumo nuotraukos. Vaikinas įveikė ligą ir jei pajunta, jog ji gali sugrįžti, žino priemonę, kaip susidoroti – grįžti prie Žvėryno medicinos centro specialistų rekomenduoto mitybos būdo. Tai reiškia, vengti mielių ir kviečių turinčių bei pieno produktų, juodos kavos, arbatos. Galima sakyti, tai buvo pagrindiniai organizmo priešai, provokavę ligos priepuolius.

Bent jau taip mano Tado tėtis Artūras. O jis žino, ką sako, nes ir pats skundžiasi šia liga. Todėl nebuvo sunku atpažinti, kai prieš trejus metus ant sūnaus odos atsirado pirmieji židiniai. Antra vertus, ponas Artūras abejoja, ar dėl to tikrai kaltas paveldėjimas – jis įsitikinęs, jog kur kas didesnis kaltininkas – maistas, alergizuojantis organizmą ir pažeidžiantis imuninę sistemą.

Kad ir kaip ten būtų, tradicinės medicinos siūlomos priemonės Tadui padėjo tik kosmetiškai, ir praėjusių metų sausį šeima kreipėsi į Žvėryno natūralios medicinos centrą. „Tiesą sakant, netikėjome efektu, net juokavom. Tačiau norėjome palaikyti sūnų, be to, reikėjo išmėginti visas priemones“, – sako ponas Artūras.

Tadui buvo atliktas maisto netoleravimo testas, įgyvendinti programą ėmėsi jo mama ir... po kelių mėnesių skeptiškumas pradėjo svyruoti: žvynelinės pėdsakai nuo odos tiesiog tirpte tirpo. Po pusės metų pažeidimų visai nebeliko (o juk žvynelinė buvo iškraipiusi net nagus), po aštuonių mėnesių į Tado mitybą pradėta įtraukti daugiau produktų. Liga nebegrįžo – taip tarsi patvirtindama pono Artūro įsitikinimą: maistas – viso ko kaltininkas.

Vertindamas pasveikimo rezultatus, ponas Artūras sako viena: Natūralios medicinos centro sistema – labai efektyvi. Tik – vienas momentas: reikia valios jos laikytis ir atsisakyti nerekomenduotinų, tai yra, ligą provokuojančių, produktų. Kitaip – nebus jokio efekto. O tai nėra lengva, nes maistas – vienas iš gyvenimo malonumų. Tačiau kai užklumpa liga, kurią nori įveikti, nebeturi iš ko rinktis.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"