Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Ligos kaip nebuvę

11 metų Karolio tėvai prieš trejus metus ant sūnaus odos pasteėëjo pirmuosius žvynelinės požymius: bėrimus, pleiskanojimus. Pastaraisiais metais liga itin paūmėjo, berniukas ėmė kompleksuoti, drovėjosi nusirengti per fizinio lavinimo pamokas. Situaciją komplikavo antsvoris, atsiradęs ir dėl netaisyklingos mitybos, ir dėl gydymo hormonų tepalais.

„Vaistai padėdavo kurį laiką, — sako berniuko mama, — o po savaitės vėl reikėdavo naujų preparatų! Medikai liepė vesti į soliariumą — ten niekas nenori priimti mažamečių klientų. Žodžiu, Žvėryno natūralios medicinos centras buvo vienintelis išsigelbėjimas“.

Po konsultacijos centre Karoliui buvo rekomenduotas maisto netoleravimo testas, pagal kurį galima būtų parinkti produktus, neprovokuojančius organizmo alerginės reakcijos ir drauge ligos paūmėjimo. žarnyno valymas turėjo palengvinti laikytis naujosios mitybos programos ir padėti organizmui atsikratyti toksinų.

Karolio dieta atrodė gana asketiškai — jokių traškučių, glaistytų sūrelių, saldumynų. Užtai leista vaisių, jautienos, kai kurių kruopų, ryžių, žirnių, kopūstų, brokolių. Anot Karolio mamos, jis iškart pareiškęs, kad šių vakarienei jam gali ir nevirti — vis tiek nevalgysiąs. „Net suabejojau, ar sūnus ištvers, bet jis laikėsi. Mes irgi stengėmės, kad namie nebūtų jokios pagundos, pirkome tik leistinus produktus“.

Jau po pirmo mėnesio oda tapo sveikesnė, bėrimų liko vos vos. Po antrojo mėnesio atrodė, jokios žvynelinės nė nebuvę! „Dabar, jei nežinotum, kad turi tokią ligą, — nepasakytum“.

Papildomas privalumas: per 2 mėnesius nukritę 7 kg! Po antro mėnesio Karolio dietoje atsirado vištienos, įvairesnių kruopų, daržovių. Bet mėgstamą šokoladą ar bulvių traškučius tikriausiai teks pamiršti.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"