Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Kovoje su žvyneline atsikratė ir antsvorio

36 metų mokytoja Zinaida į Žvėryno natūralios medicinos centrą kreipėsi ne dėl antsvorio, o dėl odos ligos, kuri ją kamavo nuo paauglystės. Tačiau per šešis mėnesius, praėjusius nuo pirmojo vizito, ji atsikratė daugiau kaip 20 kilogramų (162 cm ūgio moteris svėrė 90 kg, dabar — 69 kg) ir, kaip ir bet kuri iš mūsų, negali tuo nesidžiaugti.

Bet kur kas svarbiau, kad išnyko varginantys rankų, nugaros ir kojų bėrimai! Šiandien Zinaida drąsiai gali dėvėti sukneles trumpomis rankovėmis ir sakosi niekada negrįšianti prie ankstesnės mitybos!

Pirmieji bėrimai ant Zinaidos odos atsirado, kai jai buvo penkiolika. Smulkučiai spuogeliai, pažeidę krūtinės sritį, atrodė it alergijos požymiai, tačiau medikai, į kuriuos buvo kreiptasi, iškart nustatė ligos priežastį ir paskyrė gydymą. Tepalai padėdavo kurį laiką — kol būdavo naudojami, o paskui vėl — bėrimai, niežėjimai... Tą vasarą (liga užklupo pavasarį) ji su tėvais buvo išvažiavusi prie Juodosios jūros, ten saulė beveik išnaikino žvynelinės požymius, bet grįžus liga vėl atsinaujino, ypač suaktyvėdavo pavasarį ir rudenį: drėgmė buvo jai ideali terpė.

Kaip prisimena Zinaida, per 20 metų nebuvo nė vienų, kad oda būtų sveika. Nei vaistai, nei išbandytos procedūros irgi nedarė stebuklų, nors ir ji pati, ir jos tėvai rinko visą įmanomą informaciją apie ligą bei jos gydymo būdus.

Kartą, įrašiusi į interneto paiešką „žvynelinė, gydymas“, Zinaida atsidūrė Žvėryno natūralios medicinos centro tinklalapyje, kur buvo sirgusių ir pasveikusių pacientų nuotraukos bei ligos aprašymai. „Skaitydama supratau, kad jie išgyveno tą patį kaip ir aš. Ir... tapau centro pacientė“, – sako ji.

Kovo pradžioje Zinaidai buvo atliktas maisto netoleravimo testas, kuris parodė, ką toleruoja jos organizmas. Kaip ir daugelis gyjančiųjų, Zinaida iš pradžių patyrė paūmėjimą. Tačiau naujoji mitybos sistema, žarnyno valymas, barokameros procedūros davė vaisių: po pusantro ar dviejų mėnesių išnyko rankų, paskui ir nugaros pažeidimai. Paskutinės išgijo kojos – kaip ir buvo žadėta centro specialistų. Aišku, drauge tirpo ir kilogramai, nors moteris visai nesportavo.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"