Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Kai liga traukiasi

Vienuolikmetis Martynas žvyneline susirgo prieš metus: tiesiog atsirado kelios dėmelės ant veido ir pilvuko. Kaip pasakoja berniuko mama Diana, net gydytojai ne iš pirmo karto nustatę tikslią diagnozę.

Ji pati su šia liga nebuvo susidūrusi, niekas iš giminės ja nesirgo, todėl informacijos teko ieškoti savarankiškai. Pirmiausia — internete. Šios paieškos ir paskatino ponią Dianą nerizikuoti ir ne gydyti sūnaus gydytojų paskirtaisiais hormoniniais preparatais, o beveik iškart važiuoti į Žvėryno natūralios medicinos centrą.

Centre atliktas maisto netoleravimo testas parodė, kokie maisto produktai provokuoja Martyno ligą. Iš valgiaraščio buvo išbraukta beveik visada tradicinė mėsa – liko tik kalakutiena, kruopos (išskyrus ryžius), užtai leista daug vaisių ir daržovių, gana įvairių žuvų. Kaip prisimena ponia Diana, sunkiausia buvo jai – iš esmės turėjo keistis visos šeimos meniu, be to, gaminti reikėjo griežtai laikantis grafiko, kad maisto produktai nesikartotų kas penkias dienas.

Rankos prieš ir po
„Nebuvo lengva priprasti, – sako ji. – Juolab pradėjus maitintis pagal centro specialistų sudarytas rekomendacijas, Martyno savijauta trumpam pagerėjo, o paskui jis staiga atkrito – organizmas ėmė valytis ir bėrimai be galo suaktyvėjo, net išsigandome. Į centrą mes atėjome praėjusį sausį, testą iš viso darėmės du kartus, o visiškas pagerėjimas prasidėjo tik kokį rugpjūtį ar rugsėjį. Sveikome gana ilgai, bet efektingai, dar truputį ir ant Martyno kūnų neturėtų likti žymių“.

Be maisto netoleravimo testo ponios Dianos sūnui buvo atliktas žarnyno valymas, „Detox SPA“ procedūra, skirta organizmo detoksikavimui ir sutrikusios energetinės pusiausvyros atkūrimui, odos būklė gerinama barokameroje, organizmas nuolat tiriamas Vega testu. Rūpestinga mama įsitikinusi, kad tik visas gydymo kompleksas padėjo berniukui įveikti ligą. „Žinoma, sunku buvo atsisakyti traškučių ar vaikų pamėgtų saldėsių. Tačiau mes solidariai nepirkome draudžiamų skanumynų, nelaikėme jų namuose. Per metus Martynas įprato prie tokių mitybos taisyklių ir dabar pats puikiai supranta, kad netinkamas maistas gali jam pakenkti ir vėl išprovokuoti ligą. Vadinasi, jo reikia atsisakyti – ką jis ir daro“.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"