Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Išgydyti ligų maišelį

Penkiasdešimt trejų kaunietė Marijona galėtų ilgai vardyti ją kamavusių negalių požymius ir vaistus, kuriais jos gydytos. Medikamentų, kuriuos moteris gėrė nuo egzemos, sąnarių, dusulio, padidėjusio kraujospūdžio, turbūt būtų užtekę nedidelei vaistinei aprūpinti. Juokas juokais, bet tokie kiekiai vaistų gydė vienus organus ir drauge, kaip tai būna, su „chemija“, kenkė kitiems.

Situaciją komplikavo antsvoris, kurio priežastis – vėlgi tie patys hormoniniai preparatai (juos turėjo vartoti po sudėtingos operacijos) ir visiškai sutrikdyta medžiagų apykaita. Vos prieš pusmetį 176 cm ūgio moteris svėrė 126 kg! Apie kokią sveikatą gali kalbėti!

„Bet koks gydymas padėdavo tol, kol buvo taikomas. Pastarieji dešimt metų apskritai buvo nebeįmanomi: bėrimai, visiška nemiga, dusulys, sutinę sąnariai, padidėjęs kraujospūdis, antsvoris. Ir vaistai, vaistai, vaistai – hormonai nuo bėrimo, inhaliatoriai nuo astmos, tabletės nuo sąnarių, nuo aukšto kraujospūdžio“, – prisimena ponia Marijona.

Apie Jelenos Tučinos natūralios medicinos centrus Vilniuje ir Kaune moteris buvo skaičiusi spaudoje, keliskart pati atėjo į Kauno natūralios medicinos centrą „ECHOTON“ pasižiūrėti, matė, kaip buvę ligoniai dėkoja už grąžintą sveikatą. Liepą ir ji pati tapo centro paciente. Po maisto netoleravimo testo iš jos meniu buvo išbraukti visi pieno produktai, kava, beveik visa mėsa. Liko tik kalakutiena, vaisiai, daržovės, kruopos, bet tik virtos su vandeniu, – visai kitaip nei buvo įpratusi, kai gamindavo iki šiol.

Vos pradėjus laikytis naujosios mitybos principų, sveikata pagerėjo. Ir taip, jog po mėnesio nebereikėjo vaistų nuo kraujospūdžio, po poros – nustojo tinti sąnariai. O neseniai ponia Marijona metė vaistus nuo astmos!

Ėmė tirpti svoris: per visą tą laiką jis sumažėjo 30 kg. Suglebusią po staigaus svorio kritimo odą stangrino gana skausmingi, bet paveikūs limfodrenažiniai masažai („Atrodė, kaip su lygintuvu kas važiuoja“, – komentavo moteris.) Dabar, kai svoris nyksta lėčiau, oda spėja trauktis pati. Efektyvios buvo ir 5 žarnyno valymo procedūros – po jų jautėsi it ant sparnų skraidanti. Nudžiugino Vega testo tyrimai, parodę, jog vėžio pėdsakų organizme nerasta.

Žodžiu, kaip šiandien sako Marijona, dar niekada ji nesijautė taip gerai. Taigi rezultatas buvo vertas visų pastangų ir apribojimų. Kurie laikui bėgant pasirodė esą ne tokie jau griežti. Kas mėnesį atliekamos testo korekcijos pakoregavo meniu, atsirado didesnis pasirinkimas. Tai reiškia, kad grįžti prie senosios mitybos nėra poreikio.

Naujai atgimusią moterį pastebi ir šeimynykščiai, ji juokauja, kad jos pavyzdžio įkvėpti ir jie galbūt ryšis pakeisti gyvenimo būdą ir susigrąžinti sveikatą. Tapti centro pacientais ji patartų visiems, turintiems rimtų bėdų dėl savijautos, ir dvejojantiems. Būti sveikam – įmanoma! Ir verta tų pinigų. Tik dar, aišku, reikia ir valios: nieko nebus, jeigu tik pasidarysi testą, o jo rezultatus laikysi stalčiuje! Oras pasveikti nepadės.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"