Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Dianai centre padėjo

8–erių metų mergytė Diana žvyneline susirgo būdama trejų. Dianos mama Alina taip pat serga šia liga, todėl ant odos atsiradusius bėrimus iškart identifikavo. Kaip ir įprasta, kreipėsi į odos gydytojus, tradicinės medicinos rekomendacijos buvo standartinės: hormoniniai tepalai, paprastai padedantys tol, kol juos vartoji.

Laimei, ilgą laiką Dianos liga buvo „mandagi“ – jos požymių beveik nebuvo matyti, tiesiog keli pažeidimai ant kūnelio. Mama vežiojo mergytę ir pas alternatyvios medicinos specialistus, buvo pasiekusios net Azerbaidžano kurortą Naftalaną, kur ši liga gydoma naftos voniomis, lankėsi Baltarusijoje...

Tačiau maždaug prieš metus, kai Diana rengėsi į antrąją klasę, žvynelinė labai išplito, pažeista buvo beveik visa oda. „Niekas taip ir nepasakė, kodėl liga suaktyvėjo, – sako ponia Alina. – Gal dėl streso, gal dėl brendimo, gal pati savaime. Tokia jau tai liga“.

Kokių tik metodikų neišbandė ponia Alina. Galiausiai rugpjūčio pabaigoje jos dukra tapo Žvėryno natūralios medicinos centro paciente.

Pasak mamos, po to, kai mergaitei buvo atliktas maisto netoleravimo testas, centro vadovė gydytoja Jelena Tulčina pasakiusi, kad tai blogiausias iš kada nors jos matytų rezultatų. „Net keista, bet į draudžiamų sąrašą papuolė beveik visi produktai, – prisimena ponia Alina. – O juk Diana maitinosi iš esmės labai sveikai, niekada nepirkdavau jai jokių konservų, dešrelių, ilgai galiojančių sausainių. Net tyreles ir košeles vaikystėje pati gaminau. Bet šiaip ar taip po testo teko prisitaikyti prie ypatingų sąlygų: leista šiek tiek vaisių, truputėlis daržovių, po šimtą gramų žuvytės, mėsytės. Gydytoja papildomai pridėjo kruopų – kitaip vaikui tiesiog nebūtų buvę ką valgyti. Jokių įprastų bulvių, pomidorų ar augančiam organizmui sveikais laikomų pieno produktų“.

Tokių nurodymų teko laikytis ilgai. Pasak ponios Alinos, jos dukra labai kruopščiai laikėsi centro specialistų rekomendacijų. Ir liga pradėjo trauktis. Išsivalė nugarytė, paskui – visai neseniai – veidukas. Dar likę kiek pažeidimų ant rankyčių ir kojyčių, tačiau ir maitintis pagal testo rezultatus reikės dar trejetą mėnesių, o paskui pasirodyti gydytojai, pakartoti tyrimus. Diana buvo rimtai nusiteikusi pasveikti. Ir jei tai pavyko!A

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"