Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Valios triumfas ir atsikratyti kilograma

Keturiasdešimt devynerių metų verslininkė Zemfira — trijų kavinių šeimininkė. Bet savo kavinėse ji nebepietauja: atsineša iš namų lauknešėlį tų patiekalų, kuriuos jai leista valgyti pagal maisto netoleravimo testą, ir stoiškai atsispiria pagundai.

Negana to, moteris nebegeria kavos ir net neberūko, nors trisdešimt metų pešė dūmą. „Tiesiog pasakiau sau, kad neberūkysiu ir nė nepasižiūriu į spalvingus pakelius parduotuvėje — anksčiau jų surūkydavau po porą per dieną. Organizmui patinka būti švariam, o aš nenorėčiau vėl būti tokia, kokia buvau. Ir taip pat jaustis“.

Zemfira nuo vaikystės skundėsi vidurių užkietėjimų — ir naminės, ir tradicinės gydymo priemonės padėdavo labai trumpam. Jaunystėje lieknutė mergaitė gimdė vaikus ir... kaupė antsvorį, kol nereikalingų kilogramų susidarė beveik 70!
„Ko tik nedariau: laikiausi dietų, energingai sportavau — veltui. Galvos skausmai, depresija, antsvoris... Sukiesi kaip voverė rate tarp verslo ir šeimos, o jėgų nėra“.

Į Natūralios medicinos centrą Zemfira kreipėsi dėl vidurių kietėjimo ir galvos skausmų. Pagal maisto netoleravimo testą jai uždraudė valgyti pieno produktus, mėsą... Centre jai buvo atliktas žarnyno valymas. „Pradžioje buvo sunku. Bet kai pamačiau, kad kilogramai tirpsta, savijauta gerėja, o energija trykšta — supratau, kad nesuvalgytas sūrelis ar kepsnys — nedidelis mokestis už sveikatą ir grožį. Anksčiau pasislėpusi nuo vaikų prieš miegą sukirsdavau plytą šokolado — kad nuotaika būtų geresnė. Šiandien šokoladas gali išnykti nuo žemės paviršiaus. Atsikračiau priklausomybės nuo maisto. Žinoma, porą kartų buvau ir nusidėjusi sveikos mitybos taisyklėms, bet po paslydimų vėl grįžtu prie įprastos sistemos. Užtenka žvilgtelėti į senas nuotraukas: riebalų „gelbėjimo ratai“ ant šonų, suraukta kakta, gelstelėjusi oda, liūdni, žemyn nulinkę lūpų kampučiai. Ir tas amžinai pavargęs žvilgsnis“.

Didžiausią komplimentą atsinaujinusiai Zemfirai pasakė... visai nepažįstamas žmogus. „Kai išgirdau, jog man duoda... 33 metus, supratau, kad viskas, ką dariau, buvo ne veltui! Net stilių pakeičiau — pradėjau rengtis sportiškai. Didžiuodamasi žingsniuoju su vaikais — jie visada norėjo, kad mama atrodytų gražiai. O ir pati nenorėčiau būti sena mama šalia jaunų sūnų, privalau būti pasitempusi ir jauna. O ir mano vyras už mane jaunesnis, patikėkite, toks faktas verčia pasitempti!“

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"