Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Sveika ir liekna

32 metų medikė Lina į žvėryno natūralios medicinos centrą atėjo pirmiausia dėl sveikatos, kai sužinojo serganti II tipo cukriniu diabetu, tai yra tokiu, kokiu susergama dėl netaisyklingos mitybos. „Suvokiau, kad vaistus teks gerti visą gyvenimą, tad kepenų ir inkstų pakenkimai anksčiau ar vėliau – neišvengiami, o šito aš nenorėjau“...

Centre Linai buvo rekomenduota atlikti maisto netoleravimo bei Vega testus, žarnyno valymus. Efektas buvo greitas ir pastebimas: išvalius žarnyną nebevargino begalinis noras valgyti, pagražėjo veido oda, ėmė kristi svoris.

Liną išmokė taisyklingos mitybos principų: nemaišyti vaisių su daržovėmis, angliavandenių su baltymais, įpratino vartoti vynuogių kauliukų aliejų (kiti netiko).

„Pasirodė, kad galiu apsieiti be pieno ir sūrio, net atsisakyti savo mėgstamiausių agurkų ir kopūstų. Šiandien gyvenu be kavos (geriu arbatą), tačiau ir be vaistų nuo kraujospūdžio! Atsirado jėgų nesiilsint užkopti į devintą aukštą ir pavyti autobusą neuždusus. Svarstyklių rodyklė, anksčiau negailestingai rodžiusi 84 kg, dabar sustingsta ties skaičiumi 63... Stengiausi mesti svorį lėtai – ne daugiau kaip 5 kg per mėnesį. Per 4 mėnesius atsikračiau per 20 kg.

Gerai pagalvojus, atsisakyti kai kurių produktų – ne toks jau didelis praradimas. Juk mainais gauni sveikatą ir dailesnę figūrą“.

Paklausta, o kas toliau, Lina atsako pasirinkusi tokį gyvenimo būdą ir neketinanti jo atsisakyti. „Jei pradėsiu valgyti, kas man nerekomenduotina, sugriš ne tik nereikalingi kilogramai, bet ir liga. Apskritai, jei nusprendėte tik truputėlį pasilaikyti sveikos mitybos principų, o paskui grįžti prie ankstesnių įpročių, verčiau nė nepradėkite. O jei pradėjote, laikykitės iki galo!“

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"