Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Sutikite šventes pagražėjusios ir sulieknėjusios

"Galėčiau nuversti kalnus”, - nusišypsojo 43 metų vilnietė Laima Subačienė. Moteris trykšta energija ir gera nuotaika. Tačiau dar neseniai ją kamavo ligos, antsvoris, apatija ir mieguistumas. “Nedrįsčiau tvirtinti, kad buvo lengva, tačiau atsitiesti ir su visomis blogybėmis man padėjo susidoroti Vilniaus Žvėryno natūralios medicinos centras”, - pasakojo moteris.

Sudarė griežtą dietą
L.Subačienės ligos istorijoje — daug nusiskundimų. Dėl gastrito moterį kamavo skrandžio skausmai, galvą dažnai sukaustydavo migrena, gąsdino ant skydliaukės susidariusi cista. Dar nesibaigus darbo dienai, ją slėgdavo nepakeliamas nuovargis, iš kurio nepadėdavo išsivaduoti nei miegas, nei atostogos.

Žvėryno natūralios medicinos centro specialistai kruopščiai įvertino L.Subačienės sveikatos būklę. Maisto produktų nesuderinamumo testas, kurio rezultatai paaiškėjo ištyrus kraują, padėjo sudaryti sveikų ir geriausiai tenkinančių organizmo poreikius produktų sąrašą.

“Mano valgiaraštis apsivertė aukštyn kojom. Teko atsisakyti mėgiamų vištienos patiekalų, tuno salotų, grybų, graikiškų ir žemės riešutų bei dar daug ko. Mėsą kurį laiką man atstojo pupelės, baklažanai. Nesivaržydama kirtau daug vaisių. Negalėjau liesti tik bananų ir vyšnių”, - aiškino moteris.

Sunkiausios —trys dienos
Griežta dieta L.Subačienę šokiravo. Tačiau pasikeitusios mitybos rezultatus ji pajuto itin greitai. “Sunkiausios buvo pirmosios trys dienos. Po jų energija lyg srauni upė užliejo mane. Pajutau, jog grįžta jėgos”, - prisiminė moteris. Tai L.Subačienę padrąsino laikytis tikslo ir medikų rekomendacijų visus tris mėnesius.

Manualinės terapijos dėka dingo nugaros ir galvos skausmai. Sveika mityba sunaikino skydliaukės cistą ir sutirpdė septyniolika kilogramų antsvorio. Ateinančias šventes moteris pasitiks išgražėjusi ir besišypsanti, nes rūpesčius dėl sveikatos jau gali pamiršti.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"