Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Sugrąžintas būties lengvumas

Trisdešimt vienų metų verslininkė Natalija puikiai žino savo optimalų svorį: 55-60 kilogramų. „Susilaukusi kūdikio svėriau 48 kilogramus, todėl turėjau su kuo palyginti tą nepaprastą lengvumo jausmą. Ir neseni mano 78 kilogramai man atrodė be galo daug. Apkūniems žmonėms visada trūksta energijos. O jos tiek daug reikia!“, — dėsto Natalija priežastis, atvedusias ją į Žvėryno natūralios medicinos centrą.

Prieš kelerius metus centras padėjo Natalijai atsikratyti depresijos ir nuolatinio nuovargio. „Neįsivaizduojate, ką reiškia, kai negali ilgam išeiti iš namų, nes tai paprasčiausiai per sunku. Arba po kelių valandų darbo krenti nuo kojų! Be to, centro specialistai padėjo įveikti vitiligo - ligą, kuria sergant kūną padengia baltos dėmės. Kasmet daromas kepenų valymas neleidžia jai progresuoti. Taigi, kai rimtai nusprendžiau atsikratyti antsvorio, nebuvo abejonės, kur ieškoti pagalbos. Puikiai prisiminiau savo liūdną patirtį: pirmosios dietos laikiausi būdama 15 metų — 10 dienų badavau, numečiau 10 kilogramų ir... per artimiausias savaites priaugau. Daugeliui moterų pažįstamas tas ratas...“.

Maisto netoleravimo testas parodė, kad Natalijai galima valgyti žuvį, strutieną, paukštieną, beveik visus vaisius (išskyrus uogas), daržoves, kai kurias kruopas. Vyras ir sūnus buvo vieningi — namie net žodis „šokoladas“ buvo išbrauktas iš žodyno!

Per pirmą mėnesį Natalija numetė 12 kilogramų. Alkio jausmo nejuto, saldumynų aistra nekamavo. Net PMS praėjo ramiai ir taikiai, ko gero, pirmąkart gyvenime.

Baigusi laikytis programos, Natalija nepamiršo sveikos mitybos taisyklių: derinti maistą, išgerti stiklinę vandens prieš valgį. Didžiausias komplimentas, kurį Natalija išgirdo iš vyro, buvo nelietuviškas žodis „kūdena“. O ji pasijuto be galo laiminga, tilpusi į džinsus, dėvėtus prieš 5 metus.

„Buvo žmonių, mėginusių mane atkalbėti. Jie aiškino, kad geriau pasidaryčiau plastinę operaciją, nei švaistyčiau pinigus niekams. Bet argi tai niekai — pajusti būties lengvumą?! Ir koks švaistymas?! Kai pradedi maitintis pagal Centro sistemą, maistui išleidi daug mažiau pinigų, nes iš visų parduotuvės lentynų tau rūpi trys ar keturios. Skeptikams galiu tik pasiūlyti — pabandykite!“

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"