Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

SOS! Antsvoris

„Trokštu, kad šis sapnas tęstųsi amžinai”, – sakė 33 metų Šilalės rajone gyvenanti Virginija Urbonaitė, vėl išvydusi gyvenimą gražiomis spalvomis. Vos per penkis mėnesius moteris atsikratė 32 kilogramų antsvorio, pasijuto sveika, žvali ir vėl pasitikinti savo jėgomis.

„Tai ne sapnas. Virginija tai padarė savo jėgomis. Mes jai tik truputi padėjome”,–aiškino žvėryno natūralios medicinos centro vyriausioji gydytoja Jelena Tulčina.

Centre Virginijai buvo atliktas žarnyno ir kepenų valymas. Iš organizmo pašalinus toksinus, pagal maisto nesuderinamumo testą, kuris atliekamas ištyrus kraują, sudaryta speciali dieta.

„Anksčiau iš nuovargio vos pavilkdavau kojas. Nuolat slėgė nerimas. Kišenėse visuomet nešiodavausi vaistų. Kad ir ką valgydavau, kankino padidėjęs skrandþio rūgštingumas”,– pasakojo V.Urbonaitė. Į veidrodį ramiai žiūrėti jai nedavė, rodos, be priežasties didėjantis svoris. Per metus ji priaugo beveik 30 kilogramų. Liekna moteris virto storule.

Žvėryno natūralios medicinos centro specialistai ją nustebino rekomendavę atsisakyti kvietinės duonos, bulvių, jautienos, lašišų ir menkių, patiekalų patarė neskaninti paprikomis, česnakais ir net svogūnais. Moters organizmą nuodijo net paprasčiausios pupelės ir kopūstai.

„Sunkiausia buvo atsisakyti kavos. Anksčiau jos išgerdavau po penkis puodelius per dieną. Tačiau dabar esu žvali bei kupina energijos ir be šio gėrimo”,– savo naujo gyvenimo pradžią prisiminė Virginija. Gražias kūno formas jai padėjo atgauti Alice Major ir LPG procedūros.

Jauna moteris džiaugiasi atradusi Žvėryno natūralios medicinos centrą, kuris sugrąžino jai gyvenimo džiaugsmą.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"