Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Ramunė: jauna, liekna ir sveika

Vaikystėje Ramunė buvo tokia liesutė, kad visi užjautė perregimą mažylę. Bet tikros užuojautos jai prireikė sulaukus trylikos metų: prasidėjus brendimui ji ėmė storėti ne dienomis, o valandomis. Netrukus 164 cm ūgio mergina svėrė 82 kilogramus.

Tačiau bėda viena nevaikšto – Ramunę vargino aukštas kraujospūdis, skrandžio, skydliaukės, širdies sutrikimai. Po kelis mėnesius per metus ji praleisdavo ligoninėje.

Gydytojai perspėjo, kad jei ligos ir toliau taip puls, netrukus ji nė dienos neišgyvens be vaistų. 20 tablečių per dieną – išgyvenimo minimumas! Tokio perspėjimo užteko, kad Ramunė ir jos mama, iki tol pasitikėjusios tradicinės medicinos apologetais, nusprendė ieškoti alternatyvių pagalbos būdų.

Natūralios medicinos centre Ramunei buvo atliktas žarnyno ir kepenų valymas, sudarytas maitinimosi planas pagal maisto produktų netoleravimo testą. Ramunė pastebėjo, kad išvvalius žarnyną buvo kur kas lengviau sveikai maitintis. Ji atvirai prisipažįsta visada valgydavusi nedaug, bet pasirinkdavusi būtent tuos produktus, kurių jos organizmas netoleruodavo!

„Supratau, kad priklausomybė nuo maisto – tokia pat liga, kaip ir priklausomybė nuo alkoholio ar narkotikų. Negi dėl dvidešimties minučių malonumo, kurį patiri valgydamas, verta aukoti sveikatą ir figūrą?!“, – šiandien labai rimtai svarsto Ramunė. Smagiausia buvo, kai išvalius žarnyną ir pradėjjus kitaip maitintis, ėmė pastebimai mažėti svoris. Nepraėjo nė du mėnesiai ir mergina numetė 15 kilogramų! Merginos mama juokauja, jog už naują garderobą teks sumokėti dvigubai tiek, kiek atsiėjo gydymas...

Svarbiausia – jau tris mėnesius Ramunė nebemina ligoninių ir poliklinikų slenksčio, mat jaučiasi visiškai puikiai! Klasės draugų ir pažįstamų komplimentai – tik malonus priedas prie geros savijautos.

Senos nuotraukos ir pluoštas ligos istorijų primena, kokia Ramunė buvo visai neseniai. Ji neketina grįžti prie ankstesnio mitybos būdo – net jei po pakartotinio testo paaiškės, kad likę labai nedaug jai draudžiamų produktų. „Noriu būti jauna, liekna ir sveika pagal išvaizdą, o ne tik pagal pasą“, – juokiasi Ramunė.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"