Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Per penkis mėnesius atsikratė 33 kilogramų antsvorio

ATSIKRACIUSI ANTSVORIO MOKYTOJA PASIJUTO KAIP ANT SPARNŲ "Kai sulieknėjau, manęs nepažino draugai, o mokiniai pasitiko garsiais šūksniais ir apipylė komplimentais", - pasakojo mokytoja Irina Adomaitytė, per penkis mėnesius numetusi 33 kilogramus svorio.

Praėjusį lapkritį 44 metų moteris dar svėrė 107 kilogramus. Irina buvo susitaikiusi, jog savo kūno formas visą gyvenimą teks slėpti po apdribusiais drabužiais, o dėl svorio šlubuojanti sveikata nuolat kels rūpesčių. Tačiau pagalbą ji surado Žvėryno natūralios medicinos centre.

Išbandžiusi įvairias dietas ir ilgai varsčiusi poliklinikų duris pedagogė netikėjo, jog jai dar kas nors gali padėti. Atlikusi maisto produktų netoleravimo testą, išvaliusi žarnyną ir visiškai pakeitusi savo valgiaraštį, pirmuosius rezultatus ji pajuto po dviejų savaičių. Anksčiau 500 metrų sunkiai pėsčiomis įveikdavusiai moteriai tapo nepalyginti lengviau judėti, susireguliavo kraujospūdis, dingo metus kamavę sąnarių skausmai ir liovėsi dusulys.

" Nors teko laikytis griežtų gydytojos nurodymų atsisakyti daugelio mėgstamų maisto produktų, tai nebuvo sunku. Krito svoris, todėl jaučiausi kaip ant sparnų", - prisiminė buvusi storulė. Moteris prisipažino, jog dabar jai sunkiau nei po pirmojo apsilankymo Žvėryno natūralios medicinos centre. Numetus kilogramų, jai atrodo, jog jau galima paragauti ir vieno ar kito uždrausto produkto, tačiau susilaiko. Irinos ryžtą palakio tėvai ir gydytojai.

Medikai jai kuriam laikui rekomendavo atsisakyti bulvių, pieno produktų, saldumynų, negerti kavos. Irinos draugai jau priprato, kai ši eidama į vakarėlį nusineša savo lauknešėlį. "Visi šlamščia tortus, o aš kramsnoju ryžių trapučius". - šypsojosi valinga moteris, neketinanti susigrąžinti nė vieno numesto kilogramo.

Moteris juokiasi, jog anksčiau ji lankydavosi tik parduotuvėse, skirtose itin storiems žmonėms. Dabar Irina įsigijo madingų palaidinių, ir turbūt pirmą kartą gyvenime - aukštakulnius batelius. Kiekvieną savaitgalį pėsčiomis ji nueina dešimt kilometrų ir jaučiasi žvali bei laiminga.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"