Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

O labai norėjosi būti gražiai...

Savo 45-erių metų gimtadienį kaunietė Nijolė Savickienė šventė gerai nusiteikusi. Ji neabejojo, jog dauguma svečių nustebs ją išvydę. "Didžiausią gimtadienio dovaną man padovanojo Kauno natūralios medicinos centro "Echoton" specialistai. Jų dėka dabar esu jaunatviška, liekna ir savimi patenkinta", - šypsosi moteris.

Prieš maždaug tris mėnesius p.Savickienė būdama 155cm ūgio svėrė 91 kilogramą. Dėl antsvorio vargino prasta savijauta greitai pavargdavo, daužėsi širdis, kilo kraujo spaudimas. Svarbiausia neatrodė sau patraukli, o labai norėjosi būti gražiai…

Labai jaudinausi eidama į pirmąją konsultaciją natūralios medicinos centre, nelabai pasitikėjau savimi, nes ankstesnės mano pastangos sulieknėti buvo bevaisės. Mane konsultavusi centro vyr. gydytoja Jelena Tulčina suteikė jėgų ir pasitikėjimo", - tvirtina moteris.

P. Nijolei pirmiausiai buvo išvalytas žarnynas ir pašalinti organizme susikaupę toksinai. Atlikus maisto netoleravimo testą, buvo sudarytas mitybos planas, dėl kurio teko iš pagrindų keisti maitinimosi įpročius. "Iš pradžių man buvo nelengva laikytis naujos dietos dėl vyro skeptiško požiūrio. Jis prisimena tuos laikus, kai mes abu po darbo prisikirsdavome bet ko ir bet kaip nemąstydami", - prisimena Nijolė.

"Iš pradžių morališkai manęs nepalaikęs, vyras dabar vis dažniau sako komplimentus, jog gražėju", - juokiasi Nijolė.

Ponia Savickienė sako, jog dabar ji sveria 21 kilogramu mažiau. LPG aparato ir garų kapsulės procedūros padeda išlikti odai stangriai ir veikia atpalaiduojančiai.

"Kartais, žiūrint į veidrodį, iš tiesų sunku patikėti, kad tai aš. Dirbu vadovaujantį darbą, susitikinėju su įvairiais žmonėmis, todėl visuomet norėjau atrodyti gražiai, pasipuošti. Šiuo metu jau galiu vilkėti madingus drabužius, o seniai įgrisusią tiesaus silueto kaip maišas aprangą baigiu užmiršti", - džiaugiasi moteris, pasiryžþusi atsikratyti dar 10 nereikalingų kilogramų.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"