Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Niekada ne per vėlu

Dalia šiandien džiaugiasi sveikata. Pastaruosius penkerius metus ji skundėsi sąnarių, o dvejus trejus – galvos skausmais, bet dabar ji nuoširdžiai laiminga, pajutusi, jog skausmas – nebe nuolatinis jos palydovas. Muzikos mokykloje dirbanti moteris gailisi tik dėl vieno – kad taip vėlai kreipėsi į žvėryno natūralios medicinos centrą. Beje, prie pagerėjusios sveikatos ji gavo ir papildomą, bet ne mažiau vertingą prizą: per 4 mėn. atsikratė bemaž 30 kilogramų.

„Antra vertus, geriau vėliau nei niekada“, – sako Dalia. Ir pasakoja, kaip buvo įpratusi prie skausmo, rytinio nuovargio, nemigos. Be to, vargino per didelis kraujospūdis, ribinis cukraus kiekis kraujyje, sutrikęs virškinimas... Ji mėgino kovoti su negaliomis, gerdavo vaistus, lankė įvairias procedūras, dvejus metus grūdinosi – maudydavosi vasarą ir žiemą. Regis, procedūros padėdavo įveikti galvos skausmus, bet kenkė sąnariams. Žodžiu, efektas būdavo itin trumpalaikis.

Daliai centre buvo atliktas maisto toleravimo testas, sudaryta mitybos programa, išvalytas žarnynas. Neprireikė nė dviejų savaičių, kad moteris pamirštų, ką reiškia galvos skausmai. Jau pusė metų, kai ji negeria jokių medikamentų.
Svėrusi 105 kg, Dalia šiandien sveria 75 kilogramus, įsigijo naują garderobą, įgavo energijos. Labiausiai mamos sėkme džiaugiasi dukros. Jos nebuvo mačiusios Dalios porą mėnesių, taigi atvažiavusios Kalėdų taip ir sustingo ant slenksčio – nepatikėjo, kad tai mama. Tai buvo didžiausias komplimentas. Beje, cukraus kiekis kraujyje dabar normalus, vaistų gerti nereikia, o kraujospūdis kaip dvidešimtmetės dukros!

Teko kardinaliai keisti mitybos įpročius. Atsisakyti kavos, kurią nepaprastai mėgo. Nei jos aromatas, nei skonis negali priversti moters nusidėti mitybos programai!

„Šiandien pamiršau apie buvusias ligas. Net pasaulį matau kitomis spalvomis. Atpratau nuo netinkamų produktų. Geriu žaliąją žolelių arbatą, valgau brokolius, salierus, žiedinius kopūstus. Jaučiuosi gerai, nenoriu vėl susigrąžinti svorio, nesveikatos ir metų naštos! Juk niekas nepaneigė senos tiesos, kad gyvename ne tam, kad valgytume, o visai atvirkščiai“.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"