Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Minus 30 kilogramų?

Dar neseniai septyniolikametė Lina Anisimovaitė iš Pasvalio rajono tik slapčiomis svajojo, kad kada nors galės segėti trumpą sijoną. Tačiau 94 kilogramus svėrusi mergina šią savo svajonę jau įgyvendino.

Per tris mėnesius L.Anisimovaitė numetė 31 kilogramą antsvorio. Sulieknėti jai padėjo Vilniaus natūralios medicinos centro medikai. L.Anisimovaitė ne tik atsikratė sunkia našta tapusių kilogramų, sustiprino sveikatą, bet ir tapo gerokai energingesnė ir linksmesnė, užmiršo ją kamavusius kompleksus.

„Netikėjau, kad man dar kas nors gali padėti. Iš pradžių nepatikliai į šį mano bandymą žiūrėjo ir tėvai. Tačiau abejones išsklaidė rezultatai. Jie tiesiog apstulbino“, – kalbėjo laiminga mergina. 

Žvėryno natūralios medicinos centre L.Anisimovaitei buvo ištirtas kraujas ir atliktas maisto nesuderinamumo testas. Paaiškėjo, kad merginai reikia atsisakyti pieno produktų, mėsos, miltinių patiekalų, saldumynų, daugiau valgyti žuvies, kai kurių vaisių ir daržovių.

„Sunkiausiai sekėsi užmiršti duoną. Iki tol be jos negalėjau ištverti nė dienos. Tačiau pamažu pamėgau ryžių traškučius. Dabar jie man atstoja ir duoną, ir sausainius“, — aiškino L.Anisimovaitė.

Užsigeidusi šokolado, mergina save palepindavo šaukšteliu medaus. Trečdalio svorio atsikračiusi mergina prisipažįsta, kad naujas gyvenimo būdas visiškai pakeitė jos maitinimosi įpročius. Kasdien reikėjo valgyti tiksliai nustatytu laiku, tam tikrą produktų kiekį, todėl pietums ar vakarienei ji ruošdavosi kruopščiai lyg šventei.

Pradėjus sparčiai tirpti kilogramams, Lina įgavo daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Iki tol draugai ją sunkiai ištempdavo iš namų. Dėl savo išvaizdos kompleksuojanti mergina bijojo pasirodyti viešumoje, nes ją žeidė pašaipūs aplinkinių žvilgsniai.

Sulieknėjusi L.Anisimovaitė naujais pakeitė visus savo drabužius. 

„Nuostabu! parduotuvėje galiu pasimatuoti visus rūbus, nes visi man tinka! Pagaliau įsigijau ir džinsus“, – pasakojo mergina, visą gyvenimą vilkėjusi stambias kūno formas slepiančius apdarus.

Būsima vienuoliktokė nekantriai laukia vasaros atostogų pabaigos ir susitikimo su klasės draugais. „Nauja mano išvaizda bus staigmena draugams. Kažin ar jie mane pažins?“ – šypsojosi L.Anisimovaitė.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"