Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Mėginimas, kuris nemelavo

31 metų Jolantos drabužinėje vis dar kabo jos senieji drabužiai — kad pati nepamirštų laikų, kai vietoje palaidinės vilkėdavo palapinę — atėjusi į Žvėryno natūralios medicinos centrą moteris svėrė 115 kg.

Jau buvo išmėginusi maisto papildus, slopinančius apetitą, malšinančius potraukį saldumynams, aibę dietų — nuo košių iki Julios Roberts kopūstų sriubos. „Besilaikant pastarosios pavyko numesti trejetą kilogramų — atrodė, kad štai, štai jis — lūžis! Bet penktą dietos dieną į kopūstų viralą žiūrėti nebegalėjau. Pradėjus valgyti normaliai, svoris netrukus sugrįžo. Ir dar daugiau nei buvo numesta“.

Jolanta storėti pradėjusi nuo trejų metų — tada sutriko jos medžiagų apykaita. O vėliau — vėliau ji tiesiog mėgusi gerai ir skaniai pavalgyti (ir profesiją tokią pasirinkusi — virėja konditerė; tiesa, po kiek laiko nuo saldžių kvapų bloga darydavosi — į darbą nešdavosi raugintų agurkų, kad tik taip saldu nebūtų)...

Antsvoris jaunai moteriai netrukdė gyventi linksmai — su draugais šėlti klubuose ar pelnyti vaikinų dėmesį, bet be jo būtų buvę dar linksmiau!

Per televizijos laidą Jolanta pamatė, kaip sulieknėjo viena Lietuvos pramogų verslo dalyvė. Dar ir kolega internete surado ŽNMC tinklapį... Žodžiu, Jolanta atėjo į centrą nusiteikusi, kad tai paskutinis jos mėginimas suliesėti. Mėginimas, kuris nemelavo!

Pirmąsias dvi savaites po maisto netoleravimo testo Jolanta liejo ašaras prie puodų darbe. „Kurgi ne — buvau įpratusi kirsti kiaulienos šašlykiukus ir kepsnelius, o testas leido valgyti kalakutieną, kalmarus, tunus, morkas, salierų šaknis, burokėlius, baklažanus, obuolius, apelsinus, truputį vynuogių — viskas virta, troškinta garuose arba termiškai neapdorota. Virta kalakutiena su virtais burokėliais ar žalių baklažanų salotos pradžioje atrodė siaubinga. Žalių baklažanų salotos su vynuogių kauliukų aliejumi — irgi. Keista, bet atsisakyti duonos ir bulvių visai nebuvo gailu“.

Griežtai laikytis sudarytosios mitybos sistemos Jolantai padėjo kolegų parama („Darbe vis klausdavo, ką galiu valgyti, ir gamindavo tokį maistą“) ir... sumokėtieji pinigai („Kai žinai, kad įlindai į skolas, kurias turėsi grąžinti, negali kimšti, kaip anksčiau“).

Pirmuosius rezultatus Jolanta pamatė po poros savaičių — drabužiai, kurie iki tol rėžte įsirėždavo į kūną, tapo laisvesni. „Nubėgau į darbą — turime itin tikslias svarstykles, o pamatytas rezultatas — 5 kg mažiau, paskatino dar labiau susiimti. Kai numečiau 10 kg, nusipirkau džinsus. Atėjusi į centrą pasigyriau pirkiniu gydytojai, o ji ir sako: „Per anksti“. Teisybę sakė — netrukus džinsai krito nuo juosmens“.

Po kelių mėnesių mitybos pagal centro specialistų sudarytą sistemą, žarnyno ir kepenų valymų šiandien Jolanta sveria 82 kilogramus. Norėtų atsikratyti dar penketo ir išmėginti keletą centro siūlomų grožio procedūrų — vis dėlto per trumpą laiką neteko 33 kilogramų! Tačiau iš Jolantos odos būsenos to visai nematyti!

Paklausta, kas pasikeitė jos gyvenime atsikračius antsvorio Jolanta nedvejodama sako, kad jis apsivertė aukštyn kojomis. Ji ne tik perka mažesnius drabužius, bet labiau pasitiki savimi; šiandien jos nuotaikos nebe priklauso nuo oro, PMS, pilnaties — ji pati jas valdo! Ir neketina grįžti prie ankstesnės mitybos.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"