Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Lengvu žingsniu per pasaulį

Liviją antsvoris vargino nuo penkiolikos metų. „Iki penkioliktojo gimtadienio augau pas močiutę kaime, dirbau visus ūkio darbus — fizinio krūvio netrūko. Paskui mama parsivežė į miestą, pasikeitė maistas, krūvis, galų gale — neliko senų draugų, O ką darai sėdėdamas namie — valgai... Laikausi dietos — lieknėju.

Pradedu valgyti — svoris grįžta. Net užsikodavusi buvau: per pirmą mėnesį tada numečiau 8 kg, bet bėda, kad kodavimas visiškai išderino mano mitybos įpročius. Skrandis maisto reikalauja, o aš valgyti nenoriu. Bet vis tiek valgydavau — nenorėdama. Aišku, kad organizmui toks metodas visai nepatiko. Net laukdamasi priaugau tik 6 kg— niekuo nuostabaus, iki nėštumo svėriau 120! Po gimdymo 16 kg numečiau, paskui vėl priaugau — žodžiu, kai nuėjau į Natūralios medicinos centrą, svarstyklės rodė 134 kg. Bet net ne antsvoris mane atvijo ieškoti pagalbos: vis blogėjo sveikata. Išsigandau, kad nespėsiu išauginti vaiko...“

Moteris prisipažįsta į tradicinę mediciną praktikuojančius gydytojus nesikreipusi. „Prisivaikščiojau, kol buvau nėščia...“
Maisto netoleravimo testas parodė, kad Livijai beveik visai netinka nei pieno produktai, nei mėsa, išskyrus strutieną ir arklieną. O ji visada buvo mėsėdė ir net manė neturėsianti kuo pakeisti pamėgtą maistą. Bet dabar valgo košes, kurių anksčiau beveik nevirdavo, žuvį, daržoves, paskanintas lašu alyvuogių aliejaus ir be jokios grietinės.

Per 5 mėnesius sutirpo 37 Livijos kilogramai. Pirmą efektą ji pamatė jau po pirmo mėnesio, kai nukrito 11 kg. Garderobą atnaujino naginga draugė, persiuvusi senus drabužius. O atnaujinti reikėjo — iš viso Livija sumažėjo beveik dešimčia dydžių: nuo 54 iki 46! Iš buvusios Livijos liko tik pusė.

O ji pati džiaugiasi užplūdusia energija, pagerėjusia sveikata ir puikia nuotaika. „Su malonumu vaikštau, lipu laiptais (anksčiau uždūsdavau, kol įkopdavau — gėda pasakyti — į antrą aukštą) ir net raviu lysves kaime — pilvas nebetrukdo susilenkti. Neskauda nugaros — įsivaizduojate, kaip sumažėjo krūvis kaulams ir sąnariams! Nebesinori kramsnoti tarp valgių ar kimšti bulves su mėsa. Gyvenimas pasuko nauja kryptimi: nusipirkau mašiną, pati vairuoju, lengvu žingsniu žygiuoju per pasaulį ir nė už ką nebenoriu, kad grįžtų buvę kilogramai“.

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"