Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Kova už linijas

Ponia Rita prisipažįsta, kad į Žvėryno natūralios medicinos centrą ją atvijusios estetinės problemos... Tiesa, ji niekada nebuvo labai lieknutė — greičiau dailiai ir patraukliai apkūni, kaip Renesanso dailininkų modeliai. Tačiau pasipylę pametinukai apdovanojo mamą papildomais kilogramais...

Kantri ir valinga Rita išmėgino visus įmanomus metodus — tačiau veltui: po kiekvienos dietos apatinė kūno dalis pasipuošdavo naujais kilogramais ir centimetrais. Turėdama tokį antsvorį ne itin pasportuosi — nei jėgų, nei sveikatos... O dar ėmė tinti pėdos ir čiurnos. Žodžiu — toks uždaras ratas. O vizitas į Žvėryno natūralios medicinos centrą atrodė kaip paskutinė viltis iš jo ištrūkti!

Atliktas maisto netoleravimo testas apvertė Ritos mitybos principus! Paaiškėjo, kad jai visiškai netinka vištiena, taip dažnai rekomenduojama besilaikantiems dietos. Rita ją pakeitė žąsiena. Jos valgiaraštyje atsirado anksčiau nemėgta miežių košė, skumbrės, paprikos. Specialistų sudarytą dietą Rita itin išradingai variavo.

Visiškai nesunku buvo atsisakyti cukraus, saldumynų ar duonos — jų niekada nemėgo („Torto norėdavau kaip estetinės vertybės — greičiau pažiūrėti nei paskanauti“)..., Beje, netikėtai sunku buvo atsisakyti įpročio po valgio neužgerti — pasirodo, tokia mitybos tradicija stabdo skrandžio veiklą!

Kadangi Ritos organizmas buvo itin užterštas, ji išmėgino ir žarnyno valymą — buvo atliktos 5 procedūros. Po antrosios nustojo tinti kojos — moteris pagaliau galėjo pirkti savo dydžio avalynę! O netrukus greitai krintantis svoris skatino dar labiau pasistengti.

„Centro specialistai išmokė mane maitintis taip, kaip tinka mano organizmui, — sako Rita, per 3 mėn. netekusi maždaug 33 kg. Ji nė nemananti liautis kovojusi už dailias linijas (jos svajonių svoris — 70 kg). — Gydytojai man dažnai primindavo, kad reikia mesti svorį, pasiūlydavo įvairių dietų. Tačiau, kaip parodė testo rezultatai (ir mano pačios praktika, kol jų laikydavausi), nė viena iš jų man tiesiog negalėjo padėti! Man sakė, kad nesuliesėju todėl, kad neturiu valios. Bet juk numečiau antsvorio! Pasirodo, valios turiu, tik niekas nepamokė, kaip turėčiau maitintis — valgiau tai, kas man netinka ir atsisakydavau tinkamų produktų! Tikrąją situaciją — kokio maisto reikėtų vengti, o kokį valgydama — nestorėsiu, galėjo nusakyti tik maisto netoleravimo testas.“

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"