Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Kova su svoriu – laimėta

42 metų Daiva Černauskienė per 4 mėnesius numetė 25 kg. Atrodo, kad 170 cm ūgio moteris, kadaise svėrusi 106 kg, o šiandien — 81, pagaliau laimėjo gyvenimo kovą su antsvoriu.

Ko tik ji neišmėgino! Tačiau dietų efektas nebuvo ilgalaikis, sportuoti turint tokį antsvorį beveik neįmanoma — prakaitas pila, širdis plaka, o naudos — nedaug. Pamačiusi, kad su antsvoriu nebesusidoroja, Daiva kreipėsi į Natūralios medicinos centrą.

„Pirmiausia man buvo atliktas maisto netoleravimo testas. Jo rezultatai radikaliai nepakeitė mano mitybos, tačiau išmokė maitintis - sako Daiva. - Centro specialistai padėjo man suvokti mitybos programą, leido valgyti daug vaisių, daržovių. O kai šitaip maitiniesi, ir riebalų nebesinori.“

Daiva įprato valgyti ne bet kada, o tada, kai reikia ar yra alkana. „Supratau paprastą tiesą: tu — ne šiukšlių maišas, į kurį galima kimšti viską“. Pirmąjį efektą Daiva pastebėjo po savaitės: nebetino kojos, tapo lengviau kvėpuoti. „Į kalną Dainų slėny užlėkiau be poilsio — o anksčiau penkiskart stodavau atsikvėpti“, — pasakoja moteris.
Prieš žiemos šventes sparčiai lieknėjančiai Daivai prireikė pirkti naujus rūbus — „storieji“ drabužiai buvo tapę beviltiškai dideli. Anot Daivos, pirmoji sulieknėjusią jos figūrą pastebėjo kolegė, į akis pareiškusi: „Negi tai ta pati moteris?!“

„Jei jau moterys sako komplimentus, tai tiesiog puiku“, — sako Daiva ir prideda, kad atsikračius antsvorio atsirado daugiau energijos, norisi veikti, judėti.

Mitybos programos principų ji ketina ir toliau laikytis, tik papildant meniu. „Jie man tiko, kodėl turėčiau atsisakyti. Juk nė už ką nenorėčiau susigrąžinti numestų kilogramų, atvirkščiai, visai neblogai būtų sverti 70 kg“!

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"