Visos teisės saugomos. © 2004-2017
Registratūros telefonai:
Vilniuje: +370 5 _2722241
Kaune: +370 37 _223139
Klaipėdoje: +370 61 _218967

Ko verta gera figūra

21 metų studentė Ina antsvorį augino pamažu. Kai susigriebė, paaiškėjo, kad 153 cm ūgio mergina sveria nei daug, nei mažai – 72 kg. Kovos priemonės buvo standartinės: populiarios dietos, mėginimai sportuoti. Kilogramai, kurių pavykdavo atsikratyti ribojant save, vėl sugrįždavo.

Apie Žvėryno natūralios medicinos centrą Ina perskaitė populiariame žurnale ir... įveikusi skepticizmą užsirašė į priėmimą.

Maisto netoleravimo testas išbraukė iš merginos meniu mėsą, pieniškus, miltinius produktus. Tačiau buvo leista valgyti daržoves, vaisius, žuvis. Tiesą sakant, sumaniai derindama leidžiamus produktus mergina nesijautė alkana, mityba buvo įvairi.

„Iki tol valgydavau beveik viską. Pirmas savaites buvo itin sunku. Labiausiai širdį skaudėjo, kad negalima valgyti vištienos ir didžkukulių!“

Pirmą efektą Ina pamatė po kelių dienų – nukrito pirmieji kilogramai. Tai ir sustabdė nuo noro viską mesti: beje, jis dažnai pakiša koją žmonėms, pasirengusiems jau nuo pirmadienio keisti savo gyvenimo būdą... Jie pamėgina, nepamato greito rezultato ir numoja ranka.

„Kai svarstyklių rodyklė po 2,5 mėnesio rodo 14 kg mažiau, pagauna toks azartas, kad apie vištas ir didžkukulius nebegalvoji! Tiesa, per Naujuosius metus nesusilaikiau: paragavau mėsos, alkoholio. Bet priaugtą kilogramą labai greitai numečiau, grįþusi prie naujosios mitybos sistemos!“– Ina sako, kad svoris šiandien krinta lėčiau (ji norėtų numesti dar dešimt kilogramų). Tiesa, aplinkiniai pokyčius ir taip pastebėjo, net kartais neatpažįsta Inos. Tik merginai pačiai atrodo, kad ji vis ta pati – juk mato save kasdien.

Ina sako nė už ką negrįšianti prie nesveikos mitybos. „Gaila įdėtų jėgų ir laiko. Be to, dabar ne taip ir sunku atsispirti pagundoms. Bet juk gera figūra to verta, ar ne?!“

Susisiekite

Naujienų prenumerata

Programa "90 dienų"